Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 2.3 20V] Krótki film o blokadzie mostu

Wszystko inne co nie pasuje do w/w kategori a jest związane z silnikami benzynowymi i LPG
Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 25 wrz 2008, 15:31

Hahaha Zaje#$#@! <ok> Dawaj wiecej, do tego stworzyli Q zeby z niego korzystac :) tylko sprobuj bardziej bokiem polatac a nie krecic sie w kolko bo to nudne jest <ok> mysle ze prz 10 filmiku bedzie lepiej haha <ok> nie ukrywajac jest to stare auto niema co sie przyzwyczajac <ok> jabys zajechal silnik i bys go rozbieral to chce fotki jak wyglada w srodku zajechany heheheh <ok> mam kumpla ktory ma juz z 3 silniki swoje w garazu :D jakies 2x 2.0 8V, chyba jakis g60 jeszcze haha.

Fajnie Fajnie <ok>

Awatar użytkownika
B4ME
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 297
Rejestracja: 30 cze 2008, 13:02
Lokalizacja: WROCLAW/ZĄBKOWICE

Post autor: B4ME » 27 wrz 2008, 20:08

Fajne bączki! I zazdroszczę banana na twarzy <piwo>
labek pisze:Hahaha Zaje#$#@! <ok> Dawaj wiecej, do tego stworzyli Q zeby z niego korzystac :)
Święte słowa!

Awatar użytkownika
8S3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 579
Rejestracja: 15 lip 2007, 18:34
Lokalizacja: Bełchatów/W-wa
Kontakt:

Post autor: 8S3 » 27 wrz 2008, 21:27

Tak w ogóle to przydałby się osobny temat z filmami audi, nie tylko klubowymi. Kiedyś było coś takiego ale temat upadł :-/

Awatar użytkownika
beneq
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 115
Rejestracja: 15 cze 2008, 17:03

Post autor: beneq » 29 wrz 2008, 23:41

Chcecie miec radoche z quattro to zapraszam na jakas kreta szutrowa droge :-P najlepiej po deszczu, ewentualnie jakis tor <ok>
Mimo ze jestem mlody to jakos nie bawi mnie "palenie gumy" uwazam to za glupote, co do " baczkow" ok sprobowac mozna, pare koleczek i spokoj :D
Ale krecenie sie pol godziny to juz lekka przesada... a moze czas zaczac korzystac z quattro przy znacznie wiekszych predkosciach? tylko kogos nie zabijcie...
http://www.autokrata.pl/ogien/3909/posl ... _150_km_h/
I mysle ze to nie umiejetnosc krecenia baczkow pomogla temu gosciowi (film)wyjsc z tego poslizgu w jednym kawalku.

[+edit] literowka :oops:
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2008, 18:22 przez beneq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zserty
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 929
Rejestracja: 08 kwie 2007, 16:17
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: zserty » 30 wrz 2008, 12:31

Pająk powiedz lepiej co zrobiłeś z tą blokadą. Kabelek przeciąłeś czy jak? :-)

pajak100
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:41
Lokalizacja: płock

Post autor: pajak100 » 12 paź 2008, 19:53

Jasne. Uciąłem kabelek biało niebieski od sterownika pod siedzeniem i dodałem drugi wyłącznik, odcinający ten kabelek, żeby ktoś mi tego nie włączył przy 200km/h <ok> Zrób sobie tak , na zimę idealna sprawa. Bo bez blokady trakcja jest żałosna, koła skręcone a auto leci prosto. Sorka za tak póżna odp. ale mam już S4/C4 i walcze z doporowadzaniem jej do ładu. Jak coś Zserty to AKP.

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 12 paź 2008, 22:14

noorbi pisze:Według mnie szkoda auta.....
Szkoda to jak teściowa do studni wpadnie
A jeszcze większa :?: Jak wyjmą <piwo>


pająk ma po to to autko żeby tak właśnie latać
a wypowiedzi ze szkoda można traktować jak czystą zazdrość :lol:
AdamE pisze:
pajak100 pisze:I póżniej właśnie jeżdzą tacy inwalidzi po szosach co potrafią wyjść z poślizgu na śniegu albo piachu ,
jak na śniegu potrafia to na asfalcie tym bardziej <palma>

:lol: :lol: :lol: :lol:

spaykee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2322
Rejestracja: 16 gru 2007, 16:22
Imię: Krzysztof
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: spaykee » 12 paź 2008, 22:40

pajak no ladnie polatales, poczekam na filmik az zaczniej driftowaniec - nie jedynie baczki krecic ;-) praktyka czyni mistrza <ok>

Awatar użytkownika
zserty
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 929
Rejestracja: 08 kwie 2007, 16:17
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: zserty » 12 paź 2008, 22:49

Esą będzie musiał. qpeta poszła do ludzi.

Awatar użytkownika
benek77
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 356
Rejestracja: 09 lis 2007, 16:51
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: benek77 » 12 paź 2008, 23:12

Właśnie od takich "kierowców" nie chciałbym nigdy kupić samochodu (co nie musi oznaczać że to konkretne się już do niczego nie nadaje), rozumiem że auto ma sprawiać przyjemność z jazdy, ale upalać tak to można stare BMW bo w końcu do tego nadają się najlepiej. Każdy robi to co lubi, a inni później kupują takie pozajeżdżane wraki od pseudo rajdowców. Opinia tylko i wyłącznie moja, nie każdy musi się z nią zgadzać.

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 12 paź 2008, 23:17

minon1 pisze:
AdamE pisze:
pajak100 pisze:I póżniej właśnie jeżdzą tacy inwalidzi po szosach co potrafią wyjść z poślizgu na śniegu albo piachu ,
jak na śniegu potrafia to na asfalcie tym bardziej <palma>

:lol: :lol: :lol: :lol:
Tu się z Wami nie zgodzę, gdyby nie zimowe jazdy Q i ośką, to być może bym tu już posta nie pisał ;-)

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 12 paź 2008, 23:25

jmm pisze:
minon1 pisze:
AdamE pisze: jak na śniegu potrafia to na asfalcie tym bardziej <palma>

:lol: :lol: :lol: :lol:
Tu się z Wami nie zgodzę, gdyby nie zimowe jazdy Q i ośką, to być może bym tu już posta nie pisał ;-)
zgoda w 100%, ale jak nie spróbujesz na asfalcie to nie będziesz wiedział i to nie jest to samo co na śniegu :!: To miałem na myśli <piwo>

Awatar użytkownika
zserty
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 929
Rejestracja: 08 kwie 2007, 16:17
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: zserty » 12 paź 2008, 23:37

benek77 pisze:Właśnie od takich "kierowców" nie chciałbym nigdy kupić samochodu (co nie musi oznaczać że to konkretne się już do niczego nie nadaje), rozumiem że auto ma sprawiać przyjemność z jazdy, ale upalać tak to można stare BMW bo w końcu do tego nadają się najlepiej. Każdy robi to co lubi, a inni później kupują takie pozajeżdżane wraki od pseudo rajdowców. Opinia tylko i wyłącznie moja, nie każdy musi się z nią zgadzać.



Popatrz na te filmy i powiedz mi czy nie kupiłbyś tej qpety.
Czy różni się stare BMW od starej Audi? Poza ty twierdzenie, że tylko BMW nadaje się do takich manewrów przyprawia mnie o wymioty. Stare naleciałości przekazywane z dziada pradziada na temat tego co można zrobić z BMW. <help>

Auto wygląda na zdrowe i pewnie dlatego znalazło nabywce. A to, że jest stare i poprzedni właściciele go nie oszczędzali to jeszcze nie znaczy, że auto nie nadaje się do użytku. Nie ma to jak stereotypy :-/

Pająk wyślij mi cenę na PW. Bardzo jestem ciekaw. O ile możesz oczywiście.

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 12 paź 2008, 23:47

zserty pisze:



Widziałem :!:

Kozaczek jak szybkę przeciera :!: <urodziny>

<piwo>

"Wariat nie dzieciak" :lol:

Pająk będziesz 02,10,2008 pod M1 mam nadzieje - swoją nową fureczką <mikolaj>

DRED
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1040
Rejestracja: 23 lis 2006, 09:23
Lokalizacja: stolica

Post autor: DRED » 13 paź 2008, 00:11

na asfalcie znacznie cieżej jest wyprowadzić auto z poślizgu. Niestety tutaj dużo znaczenia mają opory.

co do samego filmiku to bardzo fajny. eSką tak nie latałem na suchym asfalcie i chyba już nei polatam bo sprzedaje auto. Nie to , że mi szkoda. W końcu po to skonstruowali napęd na 4 łapy by z niego korzystać. Niestety 90% na tym forum i na ulicach nie wykorzystuje w pełni zalet quattro .
Sam jak tylko mogę to się ślizgam zarowno na mokrym , na śniegu, czy szutrze. Obecnie kupiłem sobie śliczne B2 Q i będzie jeszcze bardziej męczona jak na tym filmiku .
Już kręciłem bąki na SUCHYM CZYSTYM asfalcie <ok> i baardzo się z tego ciesze.Dlaczego ?? Bo to mi sprawia radochę, lubie kontrolować auto zarówno na prostej jak i w zakręcie ( przejechanym normalnie i przejechanym bokiem). Dlatego trening trening trening. Dzięki wlaśnei takim "zabawom" potrafiłem wyjśc cało z niejednej opresji. Potrafilem też posadzić auto tak by nikomu nic sie nei stalo podczas wypadku.

7A Q jest stworzone do takich katów !! To , że Wam sie to nie podoba?? cóż nie musi. Możecie dalej jeździć na wprost i być mistrzami prostej :)
Gadanie , szkoda auta, ja bym tak nie zrobił . Dobrze nie musicie. Jak ktoś nie potrafi się w ten sposób bawić czerpiąc z tego radość lub nie ogarnia auta to niech tak nie robi.


Czemu niby stare bmw się do takich zabaw nadają a Audi nie??. W czym jest lepsze audi od starego bmw? Bo nie ma łatki dresiarza?? Ile Audi jest zwieśniaczonych wiejskim tuuningiem? Ja uwielbiam stare bmw i się zastanawiam czy nie kupić sobie drugiego auta właśnie z RWD ( tu w zasadzie wchodziłoby tylko BMW)do jazdy na codzień i by móc się tym troszkę pobawić.Dla mnei głupotą jest palenie gumy tak by pękła opona.Kręcenie bąków jak najbardziej ( to też trzeba robić z głową) Jakby Pająk chciał sobie jeździć spokojnie i emerycko to kupiłby jakieś FWD w 4 cylindrach i w gazie. Takie auto to zero emocji , zero radości . <- tu nikogo kto posiada takie auto nie chce urazić, pisze swoje odczucia.


Pająk jak przyjadę na spocisko pod M1 to weź ze sobą aparat potem wrzucimy oboje nasze filmy :D



co do toru na szutrze i błocie
prosze uprzejmie jak się bawimy swoimi autkami <ok>




teraz powiecie , że szkoda brudzć takie auta <ok>

powiem jeszcze raz podsumowując


AUDI Quattro jest stworzone do takiej jazdy. Właśnie po to ja kupuje jedyny słuszny napęd by móc z tego korzystać i WYKORZYSTYWAĆ to .


pozdrawiam mistrzów prostej mających wiele do wniesienia w tym temacie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga