Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 2.3 20V] Krótki film o blokadzie mostu

Wszystko inne co nie pasuje do w/w kategori a jest związane z silnikami benzynowymi i LPG
Awatar użytkownika
JPJ
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 232
Rejestracja: 12 kwie 2008, 11:24

Post autor: JPJ » 13 paź 2008, 01:00

Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią przedmówcy. Wiadomo trzeba dbać o samochód, utrzymywać go dobrej kondycji mechanicznej, ale również trzeba czerpać jak najwięcej przyjemności jakie oferuje na w tym przypadku quattro. Ja jak mam możliwość poślizgania się na jakimś fajnym równym placyku z trawą, błotkiem :) lub szutrem moim quattro to nie mam wielkich obiekcji :) Zawsze to jakieś nowe doświadczenia. A kolega Pająk właśnie dzięki takim ,,ćwiczeniom" na placyku myślę, że o wiele szybciej poznaje właściwości jezdne, zachowania swojego samochodu...

Pzdr <ok>

Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Słonik » 13 paź 2008, 01:35

O ja was nie mogę, to po co mi 2.0 16V Q palace 10/100 przy normalnej jezdzie. zeby sie czolgac 50kmh poboczem ciągle. kazdy ma takie auto jakie chce i robi z nim co chce bo to jego rybki i jego akwarium.
a tak jak napisał Dred Q jest do tego stworzone i czeba czasem to wykorzystac, bo jak bym tego nie chcial to bym kupił oske.
pajak100 ty to wariat jestes ale dzieki takim wariatom ten swiat ma sens i jest piekniejszy.
pozdro pozdro <piwo>
jedziesz pod M1?
Forum A6Klub i Audi80

Awatar użytkownika
benek77
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 356
Rejestracja: 09 lis 2007, 16:51
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: benek77 » 13 paź 2008, 15:32

zserty pisze:Popatrz na te filmy i powiedz mi czy nie kupiłbyś tej qpety.
Napisałem że nie twierdzę iż ten konkretny egzemplarz jest w złym stanie w pierwszym poście bo odpędza się pierwsza klasa, ale nie zgodzę się że takie manewry nie odbijają się negatywnie na stanie auta i nie chciałbym aby takie coś robiono moim autem i nie kupiłbym auta widząc tylko jak startuje. Napisałem także że jest to wyłącznie moja opinia o takim a nie innym traktowaniu auta. Co do BMW zgodzę się że poszedłem stereotypową drogą, ale wspominając o paleniu gumy i innych tego typu manewrach sporej części społeczeństwa kojarzy się i nie bez przyczyny BMW, a nie powiem starsze BM-ki szczególnie te większe mi się podobają i nic do aut tej marki nie mam. Jeżeli ktoś (fan marki BMW) poczuł się urażony moją wypowiedzią niech ma o to pretensje do ludzi którzy wpłynęli na taki pogląd o posiadaczach tej marki.

Awatar użytkownika
borbet
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 364
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:00
Lokalizacja: Wisła

Post autor: borbet » 13 paź 2008, 19:16

pajak100 świetne filmiki, nie miałem pojęcia że 7A się tak wysoko kręci :mrgreen:

jeśli chodzi o latanie bokami to ja też jeżdże quattro i mimo że dbam o auto jak tylko potrafię, dostaje najlepsze częsci, myje go prawie co tydzień ;) itd.itp. to od czasu do czasu skuszę się na jakiś boczek od tego jest <quattro> a w zimie to banan na twarzy non stop <ok>

noorbi

Post autor: noorbi » 13 paź 2008, 20:51

minon1 gdybym zazdrościł to kupiłbym sobie takie auto...
DRED pisze:To , że Wam sie to nie podoba?? cóż nie musi.
dokładnie, nie musi nam się podobać, to decyzja Pająka ale chyba wypowiedzieć się można :?: Czy od razu będziemy nazwani mistrzami prostej ? Widziałeś umiejętności wszystkim Forumowiczów aby je oceniać ? Kolego to jest forum, miejsce gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie.

Sorki za spam ale to już kolejny temat gdzie po wyrażeniu własnego zdania rozpętuje się niepotrzebna (!) burza. Nie rozumiem, to ma być forum czy kółko wzajemnej adoracji, "och jaki masz wspaniały zderzak", "jak fajnie palisz gumę".....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga