Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Opole] Spoty Opolskie Sie Wie Nie!

Lokalna w/w grupa sympatyków Audi 80/90
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wolf
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2006, 10:43
Lokalizacja: kkozle

Post autor: wolf » 08 kwie 2009, 22:52

na slasku chlopaki maja swoje forum trojmiasto ma suwalki a my jako opolszczyna jak zwykle w plecy

Glinu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 218
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:39
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: Glinu » 08 kwie 2009, 23:45

nie dziwmy się, tylko bierzmy się do roboty.

To że jesteśmy najmniejszym województwem, nie znaczy że mamy być na końcu.

Jeżdżę codziennie przez Opole i napotykam całe mnóstwo Audi 80, a ile tutaj jest ludzi z opola?? Fakt, 50% to starsi ludzie którzy mają gdzieś kluby, i kobiety. A co z całą resztą??

Ja trafiłem na forum bo wpisałem w google "jak rozebrać szyberdach w audi 80", ale nie wszyscy mają potrzebę szukania tego typu zagadnień, więc trzeba się pokazać jakoś inaczej.

A co wy na to, żeby powiesić plakaty??

Taki przykładowy w załączniku... jest ktoś chętny??
Godzinka roboty przy niedzielnym spacerku :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 09 kwie 2009, 10:20

Fiku chodzi mi bardziej o namawianie ludzi do wstepowania do klubu... <ok> Jakby do mnie ktoś podszedł i zapytał "cześc może chciałbyś przyjechac na zlot audi80, bedzie fajna ekipa i wogole" to chyba bym sie posikał, albo popatrzyl jak na dziwaka :mrgreen: Bez obrazy dla nikogo. Fiku zreszta wie, że jak coś myśle to to powiem <ok>

Awatar użytkownika
luk_OP_Q89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1288
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:45
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: luk_OP_Q89 » 09 kwie 2009, 14:43

labek,no ja też nie jestem zwolennikiem "napastowania" ludzi na ulicy...pomyślą że sekta jakaś albo inne pojebusy.Ale ulotka/kartka z adresem forum itp. za wycieraczke...na to zareagował bym przychylniej ;-)

P.S.Jak się da to będe na drugim opolskim zlocie(na pierwszym mało d... nam nie odmarzły :lol: ),ale nie gwarantuje bo szykuje się pomału do smutnej chwili czyli rozstania(sprzedaży) z moim czerwonym 90 Quattro.... :-(
Potrzebuje większej bryki minimum Avanta...

Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 09 kwie 2009, 17:19

hmmm... Luk, nowy członek rodziny <nutka>

okiewicz22pnw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 108
Rejestracja: 22 mar 2009, 14:16
Lokalizacja: Polska Nowa Wies

Post autor: okiewicz22pnw » 09 kwie 2009, 19:14

Mam kumpla i jest w vw golfie, ma golfa i na tylniej szybie na samej górze ma wpisany adres stronki nie jest za duży ale rzuca się w oczy. To już jest jakiś sposób.

Glinu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 218
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:39
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: Glinu » 09 kwie 2009, 22:51

szczerze?? Chciałbyś jeździć z adresem na szybie?? mamy przecież wlepy i to uważam za słuszne, już nie mogę się doczekać kiedy do mnie dotrą, delikatna ale widoczna wlepa na tylnej klapie moim zdaniem wystarczy w tej kwestii rozreklamowania... naklejka na szybie i tak pewnie większa by nie była, a jeśli tak, to już by skaszaniła autko.

Awatar użytkownika
Fiku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 208
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Fiku » 10 kwie 2009, 04:20

luk_OP_Q89 pisze:Ale ulotka/kartka z adresem forum itp. za wycieraczke...na to zareagował bym przychylniej ;-)
szczerze? ja takich kartek nie czytam tylko od razu wyrzucam, no ale sa ludzie i ludziska.
labek pisze:Fiku zreszta wie, że jak coś myśle to to powiem <ok>
no ja wiem ;] ja tez taki jestem jestem i powiem szczerze ze ten pomysl z ulotkami to lipa jest wg mnie ;]

Glinu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 218
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:39
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: Glinu » 10 kwie 2009, 09:29

a mini plakaty gdzieś na słupach??

Osobiście szukałem garażu do wynajęcia przez 2-3 miesiące - internet, gazety, znajomi itd.
Desperacja poprowadziła mnie do wywieszenia kilku kartek na osiedlu gdzie najlepiej by mi odpowiadało. I choć myślałem, że to zbyt prymitywny sposób to po dwóch dniach miałem 3 propozycje.
Fakt, że to jest zupełnie inny temat, ale przecież te audi80 jeżdżą również po naszych osiedlach.

[ Dodano: 2009-04-10, 09:47 ]
PS Wesołych Świąt wszystkim!!!

Awatar użytkownika
luk_OP_Q89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1288
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:45
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: luk_OP_Q89 » 10 kwie 2009, 10:32

labek,niby nie...przynajmniej z tego co wiem :mrgreen:

Fiku, hmm...pewnie większość odrazu wyrzuca(50 zł od straży miejskiej za zaśmiecanie ;-) )

Jakoś nie jestem przekonany do werbunku na szeroką skale...jak ktoś ma chęci zainteresuje się i znajdzie a jak nie to nie zmusisz.

Ostatnio spotkałem na stacji starszego gościa 90tką jak moja tyle że ośka,no i jak to przy tankowaniu:"witam,ładna 90tka!A jaki ma piecyk pod maską?" a gość mi na to:"Nie interesuj się gówniarzu" :shock: dopiero po kilku "starych burakach" i innych równie sympatycznych słowach z mojej strony powiedział że 2.3 10v.Niestety zapomniałem zaprosić go do klubu...ale nie sprawiał wrażenia zainteresowanego integracją ;-) Nie każdy kto ma 80tke jest fajny gość i nie każdego warto "ciągnąć" do klubu.

Glinu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 218
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:39
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: Glinu » 10 kwie 2009, 11:19

może i coś w tym jest... :-)
fajna historyjka :-P

Awatar użytkownika
wolf
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2006, 10:43
Lokalizacja: kkozle

Post autor: wolf » 10 kwie 2009, 11:19

swiete slowa ja tez mialem akcje podbijam do kolesia i mu mowie ze jest taki klub a on mi na to a co go to obchodzi no ale fakt jest tez taki ze jest duzo ludzi ktorzy o tym nie wiedza a chcieli by gdzies podzialac juz ja cos wymysle aby troche rozreklamowac :-) krece teraz duzy projekt z naszym ogulno samochodowym klubem jak wyjdzie to jak by byly chetne osoby jestem w stanie nas pokazac konkrety pozniej bo nie chce niczego zapeszac

Glinu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 218
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:39
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: Glinu » 10 kwie 2009, 11:25

no zdradź rąbka tajemnicy ;-)

wiecie co chłopaki, ja tak się zastanawiam, dla kogo rzeczywiście jest ten klub... większość z Was ma coupe albo mega tuningi, silniki pewnie chodzą jak żyletki a wygląd powala na ziemię... a ja ostatnio spojrzałem na swoje maleństwo z zachwytem i widząc parę wgniotek w blacharce, silnik który po 10 mechanikach i tak nie chce pięknie chodzić, naderwanę tapicerkę na szyberdachu, którą nie mam kiedy zrobić, a nawet nie wiem jak do tego się zabrać... taka zwykła 20-to letnia audiczka....

[ Dodano: 2009-04-10, 11:27 ]
i śmiem podejrzewać, że wiekszość posiadaczy takich samochodów nawet nie myśli o wstąpieniu do klubu z powodów które przed chwilą wymieniłem, a albo nie mają kasy żeby cokolwiek zrobić w swoim autku, albo zwyczajnie im się nie chce...

Awatar użytkownika
luk_OP_Q89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1288
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:45
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: luk_OP_Q89 » 10 kwie 2009, 11:40

Glinu,nie jest tak jak myślisz.Niepotrzebne kompleksy stary.Jak ktoś ma mega budżet to się A8 lub innym RS-em rozbija(jedni lubią wygodnie drudzy szybko...).Owszem każdy stara się dopieścić i poprawić auto,niektóży z czasem osiągają efekty wzbudzające zachwyt.Ale każdy kiedyś zaczynał.Nie ma znaczenia czy akurat zakówasz dół silnika pod turbo wielkości pralki aby zhamować +500 kucy,czy sprawiłeś sobie alu 14tki do renowacji w piwnicy liczy się Twoja radocha i tyle.Klub jest dla ludzi z pasją do czterech pierścieni i to właśnie to tutaj wszyskich łączy <ok>

Awatar użytkownika
Fiku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 208
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Fiku » 10 kwie 2009, 11:45

swiete slowa luk :) niewazne jak wyglada (byleby nie wies tuning :D bo jak widze taka 80tke na miescie to mnie az serce boli).

Glinu pociesze Cie, moj silnik tez ostatnio cos nierowno chodzi :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opolskie”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl