Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 TDI]by DYZIO/Białe kołpaki (Bolero 17")str. 1 i

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 17 lip 2009, 14:14

duo pisze: :roll:
... Zupa była zasłona :?:
Stary nie pękaj aktualnie brakuje mu blendy i będzie najlepiej zrezana dupa USA na forum do tego compi zderzak i 100 na 100 :D

Nie mówię wcalę że kwadrat aż tak mi się nie podoba może kiedyś :P
... PoooOOOzdro 8-)

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4070
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 17 lip 2009, 17:33

grinch pisze:
duo pisze: :roll:
... Zupa była zasłona :?:
Stary nie pękaj aktualnie brakuje mu blendy i będzie najlepiej zrezana dupa USA na forum do tego compi zderzak i 100 na 100 :D

Nie mówię wcalę że kwadrat aż tak mi się nie podoba może kiedyś :P
... PoooOOOzdro 8-)
najlepiej zrezana i 100 na 100 za dupe usa bez boków usa ? zadziwiasz mnie Michał .. co do tablicy jak dla mnie wyglada jak zrobiona w pincie i wydrukowana w domu ..

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 17 lip 2009, 17:53

:arrow: ale defacto lepiej wyglada niz ta Ex twoja i ta co ma Franek...

mnie w aucie nie urzekaja chlapacze i zderzak tyl za to rewelka i brawa za zrezanie tapicerki...

ps. jako ze lubisz sie bawic i masz orginalne pomysly skusilbys sie jako pierwszy do pomalowania zderzaka tylnego pod kolor gora a od tego przetloczenia ponizej listwy kilka cm w dol na czarno... optycznie pasowalo by do ogolneo wizerunku przodu i gory i napewno nikt tak nie ma

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 17 lip 2009, 19:00

duo pisze:
grinch pisze:
duo pisze: :roll:
... Zupa była zasłona :?:
Stary nie pękaj aktualnie brakuje mu blendy i będzie najlepiej zrezana dupa USA na forum do tego compi zderzak i 100 na 100 :D

Nie mówię wcalę że kwadrat aż tak mi się nie podoba może kiedyś :P
... PoooOOOzdro 8-)
najlepiej zrezana i 100 na 100 za dupe usa bez boków usa ? zadziwiasz mnie Michał .. co do tablicy jak dla mnie wyglada jak zrobiona w pincie i wydrukowana w domu ..
Faktycznie , wtopa :roll:

noorbi

Post autor: noorbi » 17 lip 2009, 20:13

Troszkę nie bardzo spasowana klapa po prawej stronie, ale i tyłek fajny.
Mam kupca na lampy, jak weźmie bez blendy - jest Twoja <ok>

Awatar użytkownika
DYZIO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1163
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:39
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: DYZIO » 17 lip 2009, 22:29

duo pisze:najlepiej zrezana i 100 na 100 za dupe usa bez boków usa ? zadziwiasz mnie Michał .. co do tablicy jak dla mnie wygląda jak zrobiona w pincie i wydrukowana w domu ..
Boki też będą USA
duo, a powiedz mi co to za dupa USA z wielka kwadratową tablicą która zakrywa pół klapy trzymaj sie jednego stylu jak usa to usa a nie usa + poland :-P
UFOtm pisze::arrow: ale defacto lepiej wyglada niz ta Ex twoja
Też tak uważam <ok>
UFOtm pisze: mnie w aucie nie urzekaja chlapacze i zderzak tyl za to rewelka i brawa za zrezanie tapicerki...
Chlapacze już dawno bym zdjął ale niestety przez tyle lat powycierały lakier pod sobą :-/ i musiałbym malować błotniki i zderzak :!:
A co do tapicerki to zdradzę że jeszcze będzie mała zmiana tzn dokładnie parapety będą z jasnym materiałem i oczywiście tez z 95 r z dużymi kieszeniami i materiał na kieszeniach tez będzie jasny + drewno <ok>
ps. jako ze lubisz sie bawic i masz orginalne pomysly skusilbys sie jako pierwszy do pomalowania zderzaka tylnego pod kolor gora a od tego przetloczenia ponizej listwy kilka cm w dol na czarno... optycznie pasowalo by do ogolneo wizerunku przodu i gory i napewno nikt tak nie ma
Nad tym zderzakiem to cały czas myślę ale twój pomysł jest super i może nawet skorzystam tylko kupie 2 zderzak do eksperymentu <ok>
noorbi pisze:Troszkę nie bardzo spasowana klapa po prawej stronie
A to już wina mojego uchwytu cb jest on dobry bo jest przykrecany do klapy a jak zamkniesz klape to jest taki pypek z gumą i on opiera się o błotnik i cała antena nie lata na boki ale za to zrobił sie taki efekt :cry: Coś za coś
noorbi pisze:Mam kupca na lampy, jak weźmie bez blendy - jest Twoja <ok>
To zrób tak żeby zabrał te lampy bez blendy bo blenda musi być moja to będziesz miał mega <piwo>



A właśnie panowie co mam robić bo na boczkach będzie teraz drewno mam też drewno do założenia na deskę i na dodatkowe zegary i popielniczkę w drewnie zakładać te drewno czy nie jak zrobić a może z tych boczków zdjąć drewno i założyć zwykłe czarne ale tak się da chyba tylko z przodu bo z tego co patrzałem tylne te listwy są na stałe :?:

Pozdro <piwo>

Awatar użytkownika
Afdi87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 590
Rejestracja: 23 paź 2008, 07:33
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: Afdi87 » 17 lip 2009, 22:37

Załóż drewno tylko na parapety, bo co za dużo, to nie zdrowo ;-) Jeszcze jak będziesz miał jasne boczki, to będzie poezja w połączeniu z drewnem <ok>

Awatar użytkownika
avo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 122
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:26

Post autor: avo » 17 lip 2009, 23:47

`ten srodek to masz iscie na wypasie.. ;D

ja tez chce taki.. ;) co tu mozna powiedziec , lepiej niz sliczna ,, pieknosci

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
gornik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3207
Rejestracja: 08 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gornik » 17 lip 2009, 23:54

Auto naprawdę zrezane z klasą, ale niestety również uważam, że tylna tablica wygląda amatorsko, zdecydowanie lepiej leży już wystająca oryginalna polska blacha.

Jeśli ma być dorabiana tablica to dla mnie tylko taka wchodzi w grę:
Obrazek

Nie chcę Cię urazić bo masz naprawdę fajne auto, ale lampy USA u Ciebie w ogóle nie pasują. Jak już wspomnieli koledzy wyżej chlapaki, hak, brak zderzaka od S2/Competition i brak szerokiego koła z tyłu powoduje, że Twoje auto z blendą USA wygląda gorzej niż wcześniej. Sam się zastanów i sobie odpowiedz do czego pasuje ta blenda tutaj? Projekt powinien być spójny, wszystko powinno do siebie pasować. Nie powinieneś się tak spieszyć i montować lamp bez blendy bo i to psuje efekt. Podsumowując sam sobie odpowiedz do czego pasuje ta blenda? Brak gleby, szerokiego koła etc. wszystko wyklucza ją tutaj. Jesteś rezacz, ale auto bardziej służy Ci na co dzień z tego co widzę, więc mody w stylu USA/CULT odpadają u Ciebie niestety.

Pozdro i działaj dalej, mam nadzieję, że konstruktywna krytyka Cię nie uraża.

Awatar użytkownika
DYZIO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1163
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:39
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: DYZIO » 18 lip 2009, 00:17

gornik pisze:Pozdro i działaj dalej, mam nadzieję, że konstruktywna krytyka Cię nie uraża.
Pewnie że nie <ok>
Tylko że ja nie jestem gorszy niż np duo ponieważ on w swoim projekcie też nie miał spójności według mnie bo jeśli robi się coś na taki styl jak USA to trzeba robić wszystko żeby wyglądało jak USA i ja doskonale rozumiem teraz Dua ze nie mam zewnętrznych lamp USA i do zwykłego zderzaka to może i średnio pasuje. Ale czemu wy nie zakładacie zderzaków od wersji USA jak ten styl tak naśladujecie :?: I dobrze wiemy dlaczego bo te zderzaki są brzydkie :!: Lampy w wersji usa są zwykłe nawet nie zespolone o soczewkach nie wspomnę Dlatego każdy zakłada na auto to co mu się podoba. A zderzak tylny napewno będzie zmieniony lub przerobiony
Pozdro
PS teraz chociaż wy się na mnie nie pogniewajcie <ok>

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4070
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 18 lip 2009, 10:51

DYZIO pisze:
gornik pisze:Pozdro i działaj dalej, mam nadzieję, że konstruktywna krytyka Cię nie uraża.
Pewnie że nie <ok>
Tylko że ja nie jestem gorszy niż np duo ponieważ on w swoim projekcie też nie miał spójności według mnie bo jeśli robi się coś na taki styl jak USA to trzeba robić wszystko żeby wyglądało jak USA i ja doskonale rozumiem teraz Dua ze nie mam zewnętrznych lamp USA i do zwykłego zderzaka to może i średnio pasuje. Ale czemu wy nie zakładacie zderzaków od wersji USA jak ten styl tak naśladujecie :?: I dobrze wiemy dlaczego bo te zderzaki są brzydkie :!: Lampy w wersji usa są zwykłe nawet nie zespolone o soczewkach nie wspomnę Dlatego każdy zakłada na auto to co mu się podoba. A zderzak tylny napewno będzie zmieniony lub przerobiony
Pozdro
PS teraz chociaż wy się na mnie nie pogniewajcie <ok>
nikt tu od nikogo nie jest gorszy, każdy robi jak chce i co chce co mu się podoba, ale wystawiając auto trzeba liczyć się z komentarzami bo każdy ocenia wg swojego gustu. Osobiście nigdy nie oceniam ogólnie bo nie można mówić, że jest coś brzydkie lub ładne .. ale można powiedzieć przecież, że nam się podoba lub nie. Ja nigdy nie mowiłem, że mam auto usa bo z tego tak naprawdę było tylko tylne oświetlenie, a reszta była na styl usa, ale po polsku. Jak to ktoś kiedys powiedział niemiecki wóz na amerykański styl wykonany po polsku .. może też nie do końca ścisłe stwierdzenie, ale tak usłyszałem więc powtarzam. Co do tablicy Kalsona S4 ma piękną tablicę, ja osobiście taką chciałem jednak nie było to możliwe ze względu moich zatargów z policją. Przez auto i tak miałem sporo problemów, sąd grodzki za porabianie tablicy nie był mi wówczas potrzebny jeszcze do tego.

Awatar użytkownika
kostrz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 365
Rejestracja: 06 maja 2009, 09:51
Lokalizacja: Parczew

Post autor: kostrz » 19 lip 2009, 12:43

Najważniejsze by autko tobie się podobało :mrgreen: a wszelkie opinie i wypowiedzi mogą być co najwyżej podpowiedzią do nowych modów

DYZIO najważniejsze :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzechas_audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 lip 2008, 18:13
Lokalizacja: SR

Post autor: grzechas_audi » 22 lip 2009, 16:31

bardzo ładnie się prezentuje, czerwone wygląda grożnie no i z dobrym graniem <ok> <ok>

Marynarz41
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 116
Rejestracja: 07 cze 2009, 19:22
Lokalizacja: Świecie n/W

Post autor: Marynarz41 » 23 lip 2009, 19:07

Super masz zrobione te mody :!: :!: :!: tym bardziej że te zmiany przyniosły oczekiwany efekt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pupa w tych reflektorach wygląda BOSKO :!: :!: :!:

LukeX
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2007, 13:19

Post autor: LukeX » 24 lip 2009, 18:53

Krytyka, krytyką, ale fakt że Twoja niunia się wyróżnia na plus i przede wszystkim jestem pełen podziwu za wnętrze, które jest dla mnie wzorem. Tył mi średnio podchodzi, ale to jak widać po innych głosach rzecz gustu. Prawdopodobnie widok psuję tablica, która żeby nie wiem jak była dopasowana, to z tą wielką trzcionką nie wygląda fajnie :/ Osobiście wolałbym zwykłe lampy z tyłu i czerwoną blende, ale to tylko moje skromne zdanie.

Pozdrawiam i mam nadzieję że niedługo zobaczę Twoją 80 na żywo <ok>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl