Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Zmiana przodu b3>b4

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.

Warto przerabiac ?

TAk
20
23%
NIE
66
77%
 
Liczba głosów: 86

Awatar użytkownika
beneq
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 115
Rejestracja: 15 cze 2008, 17:03

Post autor: beneq » 18 sty 2010, 22:07

Najprostsze rozwiazanie bez zadnego grubszego rezania to poprostu kup zderzak z miejscem na halogeny/kierunki i lampki zespolone b3, tak jak na foto u dołu.

Przod b4 bez nadkoli wyglada jak auto po dzwonie skladane na szybko u zbycha w garazu, a z nadkolami b4 poprostu oblesne - przod szerokie nadkola, tył juz waskie :/
A i pamietaj pozniej bedziesz mial problemy z odsprzedazą - bo kazdy bedzie myslal ze auto jest po powaznym dzwonie, albo ze chociaz mialo stluczke, ze 80-90% przerubek b3 na b4 to wlasnie auta po dzwonach. I tutaj zadaj sobie pytanie - czy chcesz zeby Twoje auto bylo kojarzone jako auto powypadkowe? Kazdy fan Audi stwierdzi pozniej ze te auto mialo "przeszlosc"...
Obrazek

Awatar użytkownika
seba6891
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: seba6891 » 18 sty 2010, 23:25

beneq pisze:Najprostsze rozwiazanie bez zadnego grubszego rezania to poprostu kup zderzak z miejscem na halogeny/kierunki i lampki zespolone b3, tak jak na foto u dołu.
tez bym byl za takim pomyslem. przod od B3 90 lepiej podejdzie. do tego blenda na klape z tylu i kierunki AVANT czerwone

Awatar użytkownika
Audi Sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1819
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:23
Lokalizacja: Okolice Ostrów Wlkp.

Post autor: Audi Sport » 19 sty 2010, 19:23

beneq pisze:pamietaj pozniej bedziesz mial problemy z odsprzedazą
Jak ktoś się na to porywa to przecież chyba nie będzie chciał auta sprzedać. Części do b4 są droższe niż do b3 więc jak auto jest po dzwonie to jak ma maskę ze zderzakiem i błotnikami i lampkami zmienioną na tą z b4 to chyba wiadomo, ze ktoś nie oszczędzał na naprawie, bo części są droższe niż do b3. No chyba, ze jest tylko sama maska od b4 to już obleśnie wygląda. Zobacz na moje audi czy ono wygląda obleśnie ?? Dla mnie nie i powiem więcej lepiej wygląda niż przód od b3 ze zwykłym zderzakiem bez halogenów. Więc jak ja już będę zmieniał przód na ten od b3 to już ze zderzakiem z dokładką kamei i halogenami :D A wtedy to już wygląd kosa :mrgreen: :-P

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 19 sty 2010, 19:41

koledzy a widzieliscie gdzies na zdjeciach przerobione b3 na b4 (oczywiscie wciaz mowimy o przodzie) zapodajcie moze kolega by mial przed soba jak to wyglada... a przy okazji ja bym zobaczyl czy to rzeczywiscie szczyt bezguscia ;p

Awatar użytkownika
Audi Sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1819
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:23
Lokalizacja: Okolice Ostrów Wlkp.

Post autor: Audi Sport » 19 sty 2010, 19:53

kolczat W moim temacie z niuńką masz fotki mojego b3 po FL :D

:arrow: https://audi80.pl/viewtopic.php?t=10135 Zapraszam do oglądania

blocki_wsw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2009, 08:17
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: blocki_wsw » 21 sty 2010, 11:05

Siemanko za kilak dni odbieram auta od mechanika i odrazu szykuja sie zmiany ;)
Przekonaliscie mnei ze nie warto jest modyfikowac tego co jest naturalnei piekne ;)
Do zmiany decyzji przekonala mnei sama moja audiczka jak szedlem kolo niej i patrzylem jej w "oczy" A co do tych lamp tylnych naroznych czerwonych to jeszcze blenda by sie przydala xD Ale to wszystko z czasem

Awatar użytkownika
maniek75
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1244
Rejestracja: 28 sie 2007, 20:18
Lokalizacja: OŁAWA

Post autor: maniek75 » 22 sty 2010, 19:05

Zacznij od dobrego koła, jakieś 16-stki z rantem, potem oswietlenie.....
Z resztą chłopaki już wyżej ci napisali co i jak.
Ale dobrze że najpierw zapytałeś, bo ci co nie pytają, to po prezentacji swoich pomysłów są rozczarowani opinią na temat tego co zpaprali <ok>

Boski;)
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 130
Rejestracja: 28 gru 2010, 15:20
Lokalizacja: RBR
Kontakt:

Post autor: Boski;) » 20 lut 2012, 17:56

Moim zdaniem jeżeli ktoś zrobi to z głową to wygląda to całkiem nieżle. Zmiana maski, pasa, lamp i błotników i jest ok. Do tego jakiś fajny zderzak od coupe lub cabrio i B3 jest odmłodzone i wygląda agresywnie. Ja jestem za przeróbką i sam będę stylizował swoją B3.. Widziałem ostatnio taką B3 na allegro. Wygląda smacznie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl