Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Alufelgi w Cabrio

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 08 lut 2010, 19:50

quick pisze:Glebę masz większą ode mnie.. Chcesz podnieść?
Ja mam papierowo -40, ale optycznie Ty masz sporo niżej. Jaką masz zawiechę?

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 08 lut 2010, 20:47

wonski pisze:
kolczat pisze:wonski, a poproboj popytac ludzi co sprzedaja cale auta i maja ladna felge na aucie, masz pewnosc ze kupisz cos co bedzie pasowac, nie obcierac, wiesz jak to juz wyglada, a przy okazji koles bedzie mogl dostac juz pewna inwestycje samochodu... ja tak kupilem moje, no i moze temu koles juz prawie rok sprzedaje auto i nie umie sprzedac ;p
jak się zapytałem to dostałem taką wiąchę że....lepiej nie opowiadać więc wolę już się nie pytać :P
no wiesz ja moze zmiekczylem kolesia kwota do wydania... nie wiem ile masz przeznaczone, ale wiedz ze za dobra felge trzeba dobrze zaplacic...

Awatar użytkownika
wonski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 130
Rejestracja: 13 gru 2008, 20:33
Lokalizacja: Cerkiewnik/Olsztyn

Post autor: wonski » 08 lut 2010, 20:55

kolczat pisze:
wonski pisze:
kolczat pisze:wonski, a poproboj popytac ludzi co sprzedaja cale auta i maja ladna felge na aucie, masz pewnosc ze kupisz cos co bedzie pasowac, nie obcierac, wiesz jak to juz wyglada, a przy okazji koles bedzie mogl dostac juz pewna inwestycje samochodu... ja tak kupilem moje, no i moze temu koles juz prawie rok sprzedaje auto i nie umie sprzedac ;p
jak się zapytałem to dostałem taką wiąchę że....lepiej nie opowiadać więc wolę już się nie pytać :P
no wiesz ja moze zmiekczylem kolesia kwota do wydania... nie wiem ile masz przeznaczone, ale wiedz ze za dobra felge trzeba dobrze zaplacic...
ja to wiem ale tam na dzień dobry były niezłe słowa w moją stronę,nie zdążyłem nawet podać kwoty jaką mam :P

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 08 lut 2010, 21:01

wonski pisze:
kolczat pisze:
wonski pisze: jak się zapytałem to dostałem taką wiąchę że....lepiej nie opowiadać więc wolę już się nie pytać :P
no wiesz ja moze zmiekczylem kolesia kwota do wydania... nie wiem ile masz przeznaczone, ale wiedz ze za dobra felge trzeba dobrze zaplacic...
ja to wiem ale tam na dzień dobry były niezłe słowa w moją stronę,nie zdążyłem nawet podać kwoty jaką mam :P
no coz na hamstwo nic sie nie poradzisz... ale szukaj dobrej felgi, ja szukalem mojej 3 miesiace i nie kupilem za okazyjna cene ;p

Awatar użytkownika
wonski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 130
Rejestracja: 13 gru 2008, 20:33
Lokalizacja: Cerkiewnik/Olsztyn

Post autor: wonski » 08 lut 2010, 21:37

no mam nagraną felgę ale jeszcze jej nie mam u siebie więc się nie chwalę :P
ale jak coś się lepszego znajdzie to oczywiście że się połaszę :D

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 10 lut 2010, 09:13

ATLAS pisze:Ja mam papierowo -40, ale optycznie Ty masz sporo niżej. Jaką masz zawiechę?
ATLAS, tak jak napisałem. Nie znam się na tym. Widzę, że jest obniżone i tyle.. Jak znasz jakąś stronę, która posłuży mi za lekturę to będę Ci zobowiązany ;)

Zablokowany

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl