Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ABT]Wkład lusterka lewego-jak zalozyc?

ODPOWIEDZ
mlodyxx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 12 wrz 2009, 12:16

[ABT]Wkład lusterka lewego-jak zalozyc?

Post autor: mlodyxx » 11 lut 2010, 20:12

Czesc ! Ostatnio jakis jełop w peugeocie przywital sie zemną lusterkiem w skutku czego nie mam szkla w lewym lustrze ! kupilem nowa wkladke czyli szkiełko + ten plastik mocujacy i jak to teraz zamontowac? normlanie wcisnąc? troche sie boje tak na chama bo to zatrzaski takie male zeby nie polamac? moze to jkaos sposobem sie robi ?

Awatar użytkownika
maly81
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 213
Rejestracja: 15 gru 2008, 20:00
Lokalizacja: bialystok / sztabin

Post autor: maly81 » 11 lut 2010, 20:32

tak wcisnąć tylko może troche nagrzać przed ten plastik na szkle

rysiek500
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2008, 09:18

wkład lusterka

Post autor: rysiek500 » 13 lut 2010, 16:57

Witam
Nawiązując do tematu wkładu lusterka ostatnio też miałem spotkanie z jakimś becwałem i wyleciał mi wkład,oczywiście szkło pękło zakupiłem samo lusterko nakleiłem na stary plastik i wcisnalem bez problemu.Mam takie pytanie o to kółko do którego mocowane jest lustro zauważyłem że jest coś w środku urwane i lata trochę ,da się to jakoś naprawić czy tylko wymiana bo widzę że wchodzą w to linki od regulacji,i gdzie to dokupić.
Jeszcze jedno lusterko miałem z odcieniem niebieskim na tę chwile założyłem zwykle jakie od strony mam kupić sferyczne czy asferyczne.
Podpowiedzcie jakieś sklepy.

Dzięki

Awatar użytkownika
BorysTDI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 759
Rejestracja: 21 gru 2009, 13:51
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: BorysTDI » 13 lut 2010, 19:56

rysiek500, albo podczas lusterkowania faktycznie uwaliło Ci zaczepy od sterowania, wtedy można coś zlepić - zależy od uszkodzeń. Druga możliwość, że przestawiło Ci siłą uderzenia te zębatki na pokrętle w drzwiach, o ile masz manualne :-) Co do znalezienia części to najpewniej na szrotach. Wkład zakładaj asferyczny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl