Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[coupe quattro 2,3 20v '91] drążki kierownicze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pilnikwrc
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:05
Lokalizacja: Lublin-Londyn

[coupe quattro 2,3 20v '91] drążki kierownicze

Post autor: pilnikwrc » 16 cze 2007, 20:19

Witam serdecznie. mam poważny problem. Jestem w UK i kilka tygodni temu zajewaniłem prawym kołem w krawężnik. Felga i opona o dziwo cała(225/40/17), ale wahacz zgiął sie jak harmonia, a koło cofnęło się i skręciło w prawo. Zamówiłem z Polski, bo z wysyłką kosztował 1/4 tego co tutaj. Wymieniłem go i koło jest już na swoim miejscu tylko, że nadal patrzy troche w prawo. pojechałem na zbieżność i gościo mi mówi ze końcówka drążka jest krzywa :shock: zdębiałem, bo nigdy się niespotkałem z tym, ze końcówka może sie skrzywić. Pytałem go kilkakrotnie, czy napewno końcówka myśląc, że chodzi mu o drążek, ale on upierał się przy końcówce. Powiedział zebym wymienił i wtedy mi ustawi. Na moje oko końcówka jest prosta(bo niewiem jak można to skrzywić-przecież to niejest jakaś cienka blaszka), ale może byuć minimalnie skrzywiony drążek(minimalnie). czy jest możliwość ustawienia zbieżności przy [/b]minimalnie skrzywionym drążku? Kierownice mam skręconą podczas jazdy na wprost i drze mi troche opone, a przede mną długa podróż do Polski :lol: , której nie mogę zresztą się już doczekać. Jak najeżdzam prawym kołem na jakąś studzienkę albo większą nierówność to mi ciągnie w praco całe auto. Troche to niebezpieczne no i szkoda opony. Zdaje sobie sprawę, zę jeśli da się tą zbieżność ustawić to moze nie bedzie ona dokładna co do milimetra ale czy jest wogóle taka możliwość :?: proszę o pomoc i gorąco pozdrawiam
poniżej zdjęcie ze starym krzywym wahaczem- teraz koło jest na swoim miejscu i dużo mniej skręcone
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 cze 2007, 23:57 przez pilnikwrc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Post autor: Kornel » 16 cze 2007, 21:14

Pisalem ci przed chwilą na AKP, ale jezeli to wina końcówki to ja wymień nawet na jakąś tanią, żebyś wrócił do Polski nie powinna byc taka droga. Ale też dziwi mnie ta diagnoza mechanika, że końcowka się zgięła. Może wrzuć zdjęcie samej końcówki tylko jakoś bliżej żeby możn było cos zobaczyć.
KorNoLio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga