Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] wiesza się kierunkowskaz przy zazbrajaniu alarmu

ODPOWIEDZ
abes7
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 66
Rejestracja: 01 lut 2008, 07:35
Lokalizacja: Wałbrzych

[All] wiesza się kierunkowskaz przy zazbrajaniu alarmu

Post autor: abes7 » 29 sty 2010, 18:17

Mam problem jak w temacie, gdy zamykam samochód z pilota wiesza się lewy kierunkowskaz - powinien mignąć jak prawy ale świeci dalej od 30 sekund nawet do minuty, jak się zwiesi to muszę otworzyć samochód i zamknąć go znowu. Czym to może być spowodowane, gdzie szukać ?

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 29 sty 2010, 18:32

jeśli podczas jazdy nic się z nim nie dzieje tylko podczas uzbrajania to ja bym stawiał na centralkę w alarmie.ona daje sygnał na kierunkowskazy i decyduje ile razy mają mrugnąć.jeśli jeden się wiesza to pewnie wina centralki... alarm oryginalny czy dorabiany??

Awatar użytkownika
czerwcu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 27
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:34
Lokalizacja: Głowno/EZG

Post autor: czerwcu » 29 sty 2010, 19:03

miałem to samo tej zimy... szukać tam gdzie masz klamoty od alarmu i/lub centralnego ... najczęściej pod kierownicą ....być może zaśniedział stycznik który masz w centralce. można to naprawić wymieniając po prostu stycznik wciskasz zamykanie i sprawdzasz ręka króry stuka a który sie zawiesza, ja nie miałem takiego samego akurat przy sobie więc w ten zawieszony popukałem raczką od śrubokręta i narazie działa. ale żebyś się znowu za jakiś czas nie denerwował to proponuje zobaczyć jaki tam masz stycznik idź do sklepu elektronicznego i za góra 5zł sobie wymienisz

pietrusek1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2007, 18:48
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: pietrusek1 » 29 sty 2010, 21:06

Witam, sklejaja Ci sie styki przekaznika z centralce alarmu - zakladam ze masz alarm, tak jak kolega czewcu napisal do wymiany przekaznik a najlepiej oba aby nie bylo pozniej tego samego problemu z druga strona. POzdrawiam

abes7
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 66
Rejestracja: 01 lut 2008, 07:35
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: abes7 » 30 sty 2010, 05:04

Dzięki za szybką odpowiedź, centralka zlokalizowana jak tylko będę miał chwile czasu to postaram się wymienić styczniki.

rysiek500
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2008, 09:18

kierunki a centralny zamek

Post autor: rysiek500 » 24 kwie 2010, 21:37

Witam
Koledzy ja mam problem taki że u mnie podczas zamykania jak i odmykania z pilota wysiadły kierunki,gdzie mam szukać przyczyny? w centralce czy coś innego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl