Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All B4] Szyberdach mechaniczny źle działa jedna prowadnica

ODPOWIEDZ
saint99
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 89
Rejestracja: 23 cze 2007, 22:23
Lokalizacja: Brzozów

[All B4] Szyberdach mechaniczny źle działa jedna prowadnica

Post autor: saint99 » 20 cze 2011, 21:54

jak w temacie jedna strona działa źle po zamknięciu opada jedna strona niżej lini dachu po podniesieniu do góry ta strona jest niżej niż ma być i podczas ruszania czuć luz chodzi troche w góre i w dół. Coś było wspomniane na forum o regulacji prowadnicy. Jak za to sie zabrać ? trzeba rozbierać całą podsufitke ?

Awatar użytkownika
mario2560
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 418
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:53
Lokalizacja: Białystok/Suwałki

Re: [All B4] Szyberdach mechaniczny źle działa jedna prowadn

Post autor: mario2560 » 21 cze 2011, 21:34

saint99 pisze:... Coś było wspomniane na forum o regulacji prowadnicy...?
O regulacji niekoniecznie, ale coś tam było ... https://audi80.pl/b3-all-jak-wyjac-s ... zyberdachu

babulej
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:37

Post autor: babulej » 22 cze 2011, 10:44

witaj,

ja juz poruszalem ten temat. Mam to samo... czy nie miales pewnego razu po otworzeniu dachu tak, ze cos stuknelo pare razy ? U mnie jest peknieta prowadnica - co za tym idzie prowadnica "rozchodzi sie" i szyberdach zle sunie .... do wymiany prowadnica. teraz 2 rzeczy, albo kupno uzywanego szyberdachu - wymiana - sciaganie podsufitki itd.... lub dorwanie gdzies na czesci szyberdachu lub samej prowadnicy i wymiana bez sciagania - mozna od srodka auta sciagnac sprezyne, ktora go trzyma )na srodku) i szyberdach mozna otworzyc i wymienic prowadnice.

tystof
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2013, 08:35

Post autor: tystof » 29 kwie 2013, 08:51

babulej pisze:witaj,

ja juz poruszalem ten temat. Mam to samo... czy nie miales pewnego razu po otworzeniu dachu tak, ze cos stuknelo pare razy ? U mnie jest peknieta prowadnica - co za tym idzie prowadnica "rozchodzi sie" i szyberdach zle sunie .... do wymiany prowadnica. teraz 2 rzeczy, albo kupno uzywanego szyberdachu - wymiana - sciaganie podsufitki itd.... lub dorwanie gdzies na czesci szyberdachu lub samej prowadnicy i wymiana bez sciagania - mozna od srodka auta sciagnac sprezyne, ktora go trzyma )na srodku) i szyberdach mozna otworzyc i wymienic prowadnice.
Jeśli kolego potrzebujesz prowadnicę do szyberdachu to posiadam obecnie prawą i lewą stronę do odsprzedania, jak by co to pisz na e-maila

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl