Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 JN] Szum w przednim kole

Wszystko co związane z w/w kategorią.
ODPOWIEDZ
Nanek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2010, 14:08

[B3 JN] Szum w przednim kole

Post autor: Nanek » 25 lip 2011, 14:49

Witam.
Podczas jazdy od około 40 km/h z przodu po stronie kierowcy zaczyna tak szumieć i terkotać, podczas skręcania ustaje to na chwilkę na dziurach dodatkowo trochę stuka nie wiem co to może być przegub? Łożysko? Może coś innego? Może ktoś miał takie objawy.

Z góry dzięki za odpowiedzi
Są:

Audi 100 C4 2.8 V6
i
Audi 80 B3 1.8S

Awatar użytkownika
andi77
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2114
Rejestracja: 03 lip 2010, 16:35
Lokalizacja: Lubelskie (LWL)

Post autor: andi77 » 25 lip 2011, 19:00

Nanek, Podejrzewam łożysko.
https://Audi80.pl jest i będzie! Bywam m.in. na: Forum Audi A6.

Nanek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2010, 14:08

Post autor: Nanek » 25 lip 2011, 19:10

Podczas jazdy się tak stało dosłownie "od tak" łożysko by szumiało chyba wcześniej ewentualnie wcześniej nie zwróciłem uwagi. Rano byłem trochę zamyślony teraz się przejechałem zwracając na to większą uwagę. I jest tak, podczas jazdy na wprost huczy podczas nawet lekkiego skrętu w lewo huk całkowicie zanika, gdy skręcam mocniej w prawo prawie zanika. Dźwięk jest taki jak by coś o coś tarło na dziurach zdarza się, że tak huk ginie, ale jak jadę prosto po równej drodze to huk jak ta lala. Pod objema nogami czuję drgania pasażer czuje też z tym, że pod lewą nogą.

[ Dodano: 2011-07-25, 22:23 ]
Aha dodam tylko, że teraz huczy przy każdej prędkości czasami zaczyna od 0 czasami od 20, zależy, ale nie wiem od czego :cry:

[ Dodano: 2011-07-26, 11:28 ]
Rzeczywiście łożysko może miałem pecha i się rozsypało bo miało ochotę. Podniosłem przód po stronie kierowcy i złapałem koło za górę i za dół i są spore luzy zrobiłem to samo łapiąc za boki i też są luzy więc to chyba jednoznaczne ;) Będzie trzeba wymienić jak będzie czas :)
Są:

Audi 100 C4 2.8 V6
i
Audi 80 B3 1.8S

ODPOWIEDZ

Wróć do „Półosie i przeguby”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga