Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 Coupe] Zbieranie gratów...gdzie znajdę?

ODPOWIEDZ
HBArt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 106
Rejestracja: 06 sty 2011, 15:13
Lokalizacja: Cieszyn/Śląskie

[B3 Coupe] Zbieranie gratów...gdzie znajdę?

Post autor: HBArt » 08 gru 2011, 20:23

Cześć koledzy,
Zima przychodzi, powoli ale jednak, postanowiłem przez ten czas zgromadzić kilka części do mojej Coupetki, gdyż na wiosnę prawdopodbnie czeka mnie malowanie i chciałbym mieć wszystko cacy, a więc po kolei:

- listy dolne drzwi - te czarne, niestety zaczynają odchodzić, próżne jest szukanie na złomach, wszedzie wszystko wygląda tak samo jak w mojej, z reszta coupe cięzko znaleść... sedanów pełno a coupe żadnej... pytałem również w hurtowni handlującej częściami, niestety...pozostaje tylko ASO? ktoś już kupował? jakie ceny?

- uszczelka maski, ta co przylega do grila i lamp... niestety w mojej audi jej brak co mnie troche denerwuje, a na złomach wszystkie są pomarszczone...

- podsufitka - kolejna cięzką sprawa do coupe, nigdzie nie moge znaleść żadnej ładnej...

- elektryczne szyby, chciałbym założyć, ale nie wiem ile z tym zachodu i co dokładnie prócz mechanizmu i przysicków bym potrzebował...

- szukam również felg bolero 17', ale to chyba będzie późniejszy wydatek...

Narazie tyle, to takie najważniejsze.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź.

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 08 gru 2011, 21:02

co do listw to tylko ASO chyba tu masz temat
:arrow: https://audi80.pl/coupe-all-listwy-g ... twy+cabrio

uszczelka maski z tego co słyszałem to koło 100 zł w ASO ale to mi się obiło o uszy

co do podsufitki proponuje kupić materiał u tapicera i samemu zrobić podsufitkę

a co do el szyb hmm zależy czy chcesz na wszystkie 4 czy tylko 2 , bo jak na przód to wiązka z przekaźnikiem, 2 podnośniki, przyciski do szyb i to chyba wsio

HBArt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 106
Rejestracja: 06 sty 2011, 15:13
Lokalizacja: Cieszyn/Śląskie

Post autor: HBArt » 08 gru 2011, 22:05

Dzięki za odpowiedź, musze popytać w ASO u Nas w Bielsku, zobaczymy co powiedzą,
listwy widze nie tania zabawka... =/

Jeśli chodzi o szyby to dwie oczywiście,,,
4? jak to wygląda w coupe? szczerze nie widziałem chyba nigdy, wiem że jeden z forumowiczów ma takowe, ale nie zwróciłem uwagi jak to wygląda i się zachowuje...

Jeszcze raz dzięki.

LU CASH

Post autor: LU CASH » 08 gru 2011, 22:56

Kolego- musisz szukać szukać i jeszcze raz szukać. :-) No,czasmi graty same wpadaja w łapy-nawet się tego nie chce,ale cena jest taka az grzech nie kupić 8-) .

Ja np.listwy zakupiłem w stanie " Lala " za 200 zl kpl.

Podsufitke mozna zakupić,ale mozna tez zrobić nową-samemu.U siebie bede robił czarną.

szyby jak chcesz to ceny sa w granicach 170- nawet do 280 zł same mechanizmy + do tego przełaczniki,wiązki ..

Mechanizm szyby lewej(str.kierowcy jest przewaznie droższy) poniewaz bardziej jest uzywana str.kierowcy i szybciej padaja linki.

Szukaj Coupe całych na cześci-tam zawsze będzie taniej-wiem z doświadczenia ;-)

Ja mam 4x szyby el. wejdź na mój temat i zobacz jak to wyglada jak nie wiesz.
Tylne sa uchylne -czasmi sa na allegro w granicach 800-1200 zl w zalezności czy są z osprzetem .

HBArt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 106
Rejestracja: 06 sty 2011, 15:13
Lokalizacja: Cieszyn/Śląskie

Post autor: HBArt » 10 gru 2011, 09:22

No więc popytałem w salonie Audi...ceny kosmos, uszczelka pod maskę jeszcze do przeżycia - 110 zł, ale listwy....tragedia, chyba będziemy szukać na aukcjach, w sumie na wiosne lakier więc jeszcze trochę czasu jest... może komuś się przyda, listwy kosztują: przód 166 zł sztuka, tył 140 zł sztuka.

Dzięki za link do szybek, myślę że coś wymyślimy.

LU CASH oglądałem Twój temat, piękna, pozazdrościć!!

Jeśli chodzi o lakier, zastanawiałem się nad zmianą koloru, ale koszty są dość wysokie więc chyba tylko zewnętrzne malowanie na oryginalny kolor aby nie malować budy w środu i komry, ostatrnio trochę ją rozbierałem i wszystko w idealnym stanie więc szkoda ruszać, jednynie błotniki będę musiał zmienić bo porzednik miał lekka stłuczkę a jego lakiernik chyba nie był za zdolny... =/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl