Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Zderzak przedni - singleframe

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
MichalxQ7
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2011, 19:41
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: MichalxQ7 » 14 lis 2011, 17:28

powiem że chciał bym mieć te halogeny na dole w kratkach ale w oryginalnych trzeba kupić oryginalne kratki i je wtopić:)

Awatar użytkownika
LoveShakerz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 26 maja 2011, 20:57

Nowy Wygląd

Post autor: LoveShakerz » 29 lut 2012, 20:56

Witam wszystkich Maniaków Tuningu ;D
Piszę bo zastanawiam się nad jedną sprawą. Otóż chciałbym zmienić coś w wyglądzie auta. Postanowiłem kupić aluski 17' do tego zawieszenie sportowe no i nowy lakier ;) Chodzi o to że chciałbym by moja 80-tka wyróżniała się od innych. Wiem odcień nowego niepowtarzalnego lakieru na tym aucie dużo by zdziałał ale to nie to. Na początku myślałem o zakupie pełnego pakietu ospojlerowania ale takie doinwestowanie mi raczej nie wystarczy. Widziałem filmik z niemiec jak ktoś przerobił Przód 80-tki na A3 z dużym grillem z przodu. A dokładnie to był ten film



potem jakoś wpadła mi w oko polska bardzo podobna przeróbka w tym samym stylu mocno doinwestowana, dopięta na ostatni guzik ;). Kolor czarny, niska z takim samym zderzakiem ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

No i więc moje pytanie brzmi: Czy to faktycznie jest zderzak od nowej A3 ?? czy jest potrzeba wymiany maski ?? czy maska od A3 pasuje do 80 ? ;)

Czekam na wasze wypowiedzi na ten temat i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Siwy232
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 147
Rejestracja: 30 sie 2011, 14:10
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Siwy232 » 29 lut 2012, 21:51


Awatar użytkownika
damian_xyz
Moderator
Moderator
Posty: 656
Rejestracja: 10 wrz 2007, 15:34
Imię: Damian
Model: Inny
Nadwozie: Cabrio
Silnik: 1.3 FY
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: damian_xyz » 01 mar 2012, 17:08

LoveShakerz pisze:Czy to faktycznie jest zderzak od nowej A3 ??
Nie, to jest zderzak od RS2 z grilem z jakiegoś nowego Audi.
LoveShakerz pisze:czy jest potrzeba wymiany maski ??
Nie. Trzeba przerobić.
LoveShakerz pisze: czy maska od A3 pasuje do 80 ? ;)
Nie

Awatar użytkownika
LoveShakerz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 26 maja 2011, 20:57

Post autor: LoveShakerz » 01 mar 2012, 19:11

pytanie tylko gdzie mozna dostać taki zderzak ?? ;) i jak to wszystko zmontować ;p bo w oryginale grill zachodzi miedzy światła a w tej wersji boczki od grilla w masce są jednością ze zderzakiem a maska otwiera sie już oddzielnie ;D trzeba odważnego żeby zrobić coś takiego ;))

Mój kumpel lubi wyzwania szkoda tylko że teraz jest w Islandii na wakacje ma wrócić to chyba z tym do niego się zwrócę podobnie jak z pomalowaniem auta ;)

Na allegro widziałem na zderzak pod ten wzór ale na środku jest spora dziura że tak powiem więc nie wiem jak można byloby zamontowac tam grill ;x http://moto.allegro.pl/audi-80-b3-b4-zd ... 18928.html to jest wlaśnie zderzak na wzór RS2


LoveShakerz pisze: czy maska od A3 pasuje do 80 ? ;)
damian_xyz pisze: Nie


popatrz jak to jest zrobione w filmie na youtube pod linkiem który zamieściłem niżej ... Maska pod skosem zachodzi na lampy zderzak bardziej okrągły i wgl o wiele lepiej to wygląda niż u Pana z Polski którego zamiesciłem zdjęcie. Nie jestem zwolennikiem brewek i dlatego wolałbym zrobic przód jak w nowej wersji A3 lampy przykryte lekko maską okrąglutka i wgl. właśnie o to chodzi że bardziej interesuje mnie ten pierwszy projekt pod linkiem z YouTube ;))

Awatar użytkownika
keczy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2143
Rejestracja: 11 sty 2007, 22:34
Lokalizacja: Łowicza centrum

Post autor: keczy » 01 mar 2012, 20:09

LoveShakerz, dobry masz spojler na klapie :mrgreen: Boze, widzisz i nie grzmisz... :-P

Awatar użytkownika
GerB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3096
Rejestracja: 20 maja 2008, 22:11
Lokalizacja: KRK

Post autor: GerB3 » 01 mar 2012, 21:45

Dlaczego ludzie niszczą takie ładne auta jakimi są 80kmi. Te spoilery grile itd. to wiocha, zamiast wydawać kase na takie gówno to kup zderzak CFL.

Awatar użytkownika
mezik0
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 668
Rejestracja: 01 wrz 2008, 13:33
Lokalizacja: Ostrowiec Św Opatów

Post autor: mezik0 » 01 mar 2012, 22:27

,,Do Wymiany Jeszcze
- pełny Pakiet Ospojlerowania, zderzaki, progi, wlot na masce dla dodatkowego chłodzenia silnika." to mnie przeraziło najbardziej co tam za potwór siedzi że trzeba go dodatkowo chłodzić ?? :-D a co do reszty niestety ale znajdziesz tu mało ludzi którzy będą ci kibicować ja też polecam zbierać na zderzak cfl albo s2 lub rs2 a co za tym idzie dalej soczewki i inne sprawy fakt wyjdzie pewnie większa kwota niż za te laminaty z allegro no ale to jest że tak powiem prawdziwe ;) i będzie chyba zawsze ponad czasowe

Awatar użytkownika
Mabrothrax
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2442
Rejestracja: 05 kwie 2009, 10:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mabrothrax » 02 mar 2012, 09:08

Jak to ktoś napisał, to nie jest TUNING, tylko STYLING. Przez niektórych nazywany wsią. Pozdro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl