Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[cabrio] problem z białym dachem nie do wyprania. Pomocy!

ODPOWIEDZ
pawel.1990
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 08 lut 2012, 18:44
Lokalizacja: Konopiska

[cabrio] problem z białym dachem nie do wyprania. Pomocy!

Post autor: pawel.1990 » 29 lut 2012, 23:44

Witam. Głownie temat kieruje do właścicieli cabrio. Wiec chodzi o to co w temacie mam szary dach który jest w strasznym stanie jeśli chodzi o kolor. Kupiłem auto już w tak strasznie zaniedbanym brudnym dachem. Próbowałem już chyba wszystkiego od mycia zalecanymi specyfikami typu woolite po pralnie parową i żadnych efektów. Wiec moje pytanie czy jest możliwość pomalowania dachu jakimś specyfikiem który go nie zniszczy? Najlepiej na kolor czarny bo pod ciemny kolor zaczynam stylizacje (począwszy od czarnej skóry). Pomoże ktoś w takim zabiegu lub malował kiedykolwiek ktoś dach? Z góry dzięki za odpowiedź. oto zdjęcia mojego dachu Obrazek Obrazek

Siwy232
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 147
Rejestracja: 30 sie 2011, 14:10
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Siwy232 » 29 lut 2012, 23:48

mi sie wydaje ze juz chyba nic nie da sie z tym zrobić ale ja jestem laikiem :lol: ,nowy materiał musiał bys dać,albo malować :roll:

pawel.1990
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 08 lut 2012, 18:44
Lokalizacja: Konopiska

Post autor: pawel.1990 » 29 lut 2012, 23:50

no właśnie myślałem o malowaniu ale widziałem kiedyś w opolu malowany dach i wyglądał okropnie. Mam w sumie kupiony już impregnat to może po impregnacji by to wyglądało jakoś ale nie wiem poczekam na opinie innych ale dzięki za odp.

quattro240
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2012, 14:49
Lokalizacja: łodz

Post autor: quattro240 » 15 maja 2012, 23:33

kolego poszukaj jak uzywales produkt to sonax do dachu jak nie pomoze
to najwysza polka
nazywa sie RENOWO do dachu cabrio kosztuje sporo ale warto sa 3 srodki do czyszczenia ,do nadawania pigmentu mozesz zmienic kolor dachu i ostatni do impregnacji koszt takiego zestawu w granicach 200-350zl zle warto poszukaj na youtubie jak to sie robi i jakie daje efekty sa niesamowite zastosowalem u siebie i powiem ze wszystkie plamy poschodzily zagiecia na dachu sa praktycznie nie widoczne a z wody robia sie krople
dostalem ten srodek przypadkiem od kumpla z angli bo to jakies angielskie srodki do renowacji dachu w cabrio jest jeszcze srodek do plexi tez tej firmy ale ale koszt 100ml to 150zl chora kasa nie kupilem za to kupilem do polerowania plastiku SONAX w zielonej tupce koszt na alle.... to 24zl w markecie placilem 30zl i tez jest super zycze powodzenia pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl