Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 2.5TDI quattro [C4] ..::MonTeNegRo Tour::..

Prezentacja w/w innych samochodów Audi.
Awatar użytkownika
K2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 507
Rejestracja: 10 sty 2007, 00:05
Lokalizacja: Zebrzydowice

Audi A6 2.5TDI quattro [C4] ..::MonTeNegRo Tour::..

Post autor: K2 » 03 kwie 2012, 21:54

Witam wszystkich, w sumie nie udzielałem się na tym forum od bardzo bardzo dawna. Cóż praca i notoryczny brak czasu nie pozwalały mi na to. Aktualnie mam dużo wolnego czasu to postanowiłem że sobie popisze co nieco i nadrobię zaległości, a co.. :mrgreen: Generalnie auto posiadam od roku i zrobiłem już nim ponad 32tys. km. Auto generalnie służy mi jako doopowooz i jako auto na wyprawy ale o tym później... Nad autem sie zbytnio nie rozczulam, ot dbam o stan techniczny, regularnie myję, i dołożyłem pare dodatków co by auto było przyjemniejsze dla oka :-> Generalnie auto wygląda lepiej na fotkach, lakier nie jest idealny i widać ślady po naprawach blacharskich, ale nie jest to dla mnie aż tak istotne. Do pieszczenia buduję sobie aktualnie inny pojazd ;-) Najważniejsze że auto jest niezawodne, ma proste rozwiązania techniczne i tanie w eksploatacji. Przy tym jest w miare dobrze wyposażona - klimatronic, el szyby,skóra, 6 biegów, no i <quattro> . Polubiłem to auto głównie za komfortowe przemierzanie dalekich tras oraz za duży fun w zimie ze względu na jedyny słuszny napęd :mrgreen: Jedyne fotki jakie posiadam to zdjęcia z Czarnogóry z września zeszłego roku, pozwolę sobie więc na małą fotorelację z wyprawy :-) Ot takie z 'życia audi' (Mam nadzieję żę moderator nie będzie miał nic przeciwko, że sobie tu małego bloga urządze :-P ) Może uda mi się zachęcić kogoś do tego tego typu turystyki swoim audikiem.

A więc do rzeczy - na wakacyjną wyprawę do Czarnogóry postanowiłem pojechać chyba najbardziej hardcore'ową trasą czyli przez słowację, węgry, chorwacja, bośnię i chercegowinę...
Obrazek
Audica w pełnej krasie na tle gór w Bośni i Chercegowinie, generalnie był to kraj najtrudniejszy do przejechania, pełny krętych, wąskich i dziurawych dróg oraz patroli policyjcnych... Aczkolwiek przejazd przez Bośniackie góry oraz zwiedzenie Mostaru w pełni zrekompensowała te niedogodności :-)
ObrazekObrazek
Na tle Adriatyku, foty strzelone w okolicach Budvy... Generalnie zrobiłem ponad 1000km po samej Czaranogórze która okazała się krajem niesamowitym.
ObrazekObrazek
Niezliczona ilość stromych podjazdów i tuneli to cecha charakterystyczna Czarnogóry...
Ogólnie warunki w sam raz dla mojej 'Lokomotywy' ;-)
ObrazekObrazek
Tak wyglądają główne drogi w Czarnogórze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Czyli ogólnodostępny tor wyścigowy.
Dalszy komentarz chyba zbędny. ;-)
Obrazek
A na taką sytuację możemy się natknąć "kiedy znajdziemy się na zakręcie" :mrgreen: jeżeli postanowimy zapuścić się w boczne, mało uczęszczane drogi..
Obrazek
Drzwi otwarte na niesamowity krajobraz ...
Obrazek
That's me... :-)
ObrazekObrazek
Obrazek
Kilka obrazów uwiecznionych z wnętrza audicy...
Obrazek
Przyjazny osioł :-D wyraźnie chciał zobaczyć audi od środka
ObrazekObrazek
Krowy w tym kraju to praktycznie pełnoprawni uczestnicy ruchu :-) Niestety nie przywiązują większej uwagi do zasad ruchu drogowego.
ObrazekObrazek
A oto sześciogwiazdkowy hotel 'A6' usytuowany nad malowniczą zatoczką w okolicach Dubrownika :mrgreen: Ogólnie spędziliśmy dwie noce w aucie, całkiem komfortowo.

Przedstawiłem tylko mały ułamek wyprawy, dotyczącej Tylko Audicy. Jeżeli będzie zainteresowanie tematem chętnie napiszę więcej o Tym wspaniałym kraju, do którego planuje w niedalekiej przyszłości powrócić. Polecam także wszystkim którzy chcą spędzić wczasy wśród malowniczych krajobrazów. Wracając do Audicy, to dzielnie poradziła sobie z ponad 3,5 tysięczną trasą. Zadawalając się 6,7l paliwa na 100km. Przy czym ponad 1,5tys km zrobione po górach, a prędkość przelotowa przez Węgry to 140-160km/h. Ogólnie ze spalania jestem więc zadowolony. W planach kolejna wyprawa, tyle że tym razem 2x dłuższa ;-)

Na razie tyle, mam nadzieje że nie zanudzam :-P

P.S Jeżeli ktoś wie co należy zrobić by wyświetlały się miniaturki to proszę o radę. Kiedyś miałem to ustawione ale coś się pozmieniało na photobucket.com i nie potrafie jużtego ustawić... :roll:
l[__ll__]=====oooo=====[__ll__]l
urquattro - odbudowa od podstaw:
http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=3957

Awatar użytkownika
hexman
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 785
Rejestracja: 29 sie 2009, 20:04
Lokalizacja: SBI

Post autor: hexman » 03 kwie 2012, 23:24

Nick kojarzę ze względu na B2, dlatego bardzo chętnie przeczytałem cały post.

Widoki rewelacyjne, auto komfortowe, czego chcieć więcej <ok>

Chętnie poczytam fotorelacje z innych wypraw :)
Było białe Audi :arrow: Biały 1Y

Jest białe Audi :arrow: Biały AAT

Awatar użytkownika
SzymekB
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 618
Rejestracja: 09 mar 2009, 20:55

Post autor: SzymekB » 04 kwie 2012, 00:26

Trudno nie pamiętac ...b2 ;-) fotorelacja swietna.


K2 nie zanudzasz ... wręcz przeciwnie....
[BYŁO] Audi 80 b3 1.8 Pm Oska <sedan>
[JEST] Audi 80 b4 2.3 Ng Quattro <avant>
[JEST] Audi a4 b5 1.9 Atj Quattro <avant>

k615
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 29 sty 2011, 15:49

Post autor: k615 » 04 kwie 2012, 13:12

Co za widoki , czyta się i ogląda z przyjemnością <ok>

Awatar użytkownika
tomekk666
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2009, 11:46
Lokalizacja: Iława

Post autor: tomekk666 » 04 kwie 2012, 21:20

Śliczny avancik w odpowiedniej konfiguracji :mrgreen: Życzę bezproblemowego użytkowania ;-)

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 04 kwie 2012, 21:27

Jechałem do Czarnogóry dokładnie tą samą trasą :-P Widoki niezapomniane :mrgreen: Szczególnie gdy nagle droga się kończy albo jak krowa nie chce zejść z drogi <ok>
Audi, przegub, jakiej firmy?
- soczewki;
- zderzak przód coupe;
- zderzak tył S2;
- TRESER lights;
- AZEV A porsche edition;
- springi -40mm JAMEX progressive


Długie proste są dla szybkich samochodów.
Ciasne zakręty są dla szybkich kierowców.

Awatar użytkownika
K2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 507
Rejestracja: 10 sty 2007, 00:05
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: K2 » 06 kwie 2012, 12:37

W końcu dotarł do mnie długo oczekiwany gadżet :-)
Obrazek
Zawsze podobały mi sie amerykańskie blinkery to sobie takowe w końcu kupiłem ;-)
Widziałbym jeszcze czarne lampy na tyle u siebie ale z tego co widze to towar totalnie nieosiągalny do Avanta... :roll:

I mniej przyjemna kwestia, w zeszłym roku miałem nieciekawą przygodę która zaowocowała przedartym bokiem :-/
ObrazekObrazek

Po świętach planuję się tym zająć, bo razi to moje poczucie estetyki. Zakupiłem już inne tylne drzwi, niewymagające szpachlowania. Potrzebuję natomiast jeszcze fragment nadkola zaznaczony na drugim zdjęciu. Gdyby ktoś dał namiar na kogoś kto posiada całą bude do pocięcia byłbym wdzięczny. :-) Lepiej ten fragment przespawać niż klepać, bo jest to dość mocno zmasakrowane.
l[__ll__]=====oooo=====[__ll__]l
urquattro - odbudowa od podstaw:
http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=3957

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Audi np: A3, A4, A6, TT itd.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga