Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[8A 1Y] Audi 80 B3 1.9D 68KM - opłaca się robić?

Prezentacja w/w od 1986 do 1991.
Murdzi
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 789
Rejestracja: 14 gru 2006, 10:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Murdzi » 05 lip 2012, 01:57

Myślałem, że zarzuty o uznanie dla wiejskiego tuningu kierujesz w moją stronę, ja tu tylko chłopakowi podpowiadam co ma zrobić jak nie chce dużo wydawać :mrgreen: 5zł na naklejkę, a uznanie właśnie w tej części chłopaczków na wsi zyskasz. A jeżeli zależy Ci na czymś więcej, to niestety - buda do zmiany wg. mnie.

P.S. duo, masz charakterystyczny styl wypowiedzi, nie dziw się, że ludzie czasem się zastanawiają co autor miał na myśli - tacy pisarze są najwybitniejsi <ok> <ok> <ok>

zzzz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2012, 21:30

Post autor: zzzz » 15 lip 2012, 13:24

Zdecydowałem, że audi zostawiam. Szukam drugiej budy w dobrym stanie i rozsądnej cenie - jakby ktoś miał namiar - proszę o info. Nie potrzebuje papierów, może być wyrejestrowana.

Licznik liczy kilometry (wstawiłem cały prędkościomierz, wpadł mi w okazyjnej cenie cały licznik VDO, ale wyskalowany do 260kmh. Z czasem zmienię na 220, bo to tak głupio że fura nie zamknie połowy budzika :roll:)

Podświetlenie działa. Winni? Wiązka klapy (zregenerowana) i żarówki (wymienione).

Przeciwmgielne dalej stawia opory, ale już wiem gdzie jest usterka - pająk.

Poza tym sprzedam obrotomierz benzyna (2x), wskaźnik temperatury (2x), wskaźnik paliwa (1x). Oraz plytki liczników VDO - z mostkami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B3.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga