Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b4 cabrio] Woda we wnętrzu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dorianek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 319
Rejestracja: 22 lut 2012, 22:59
Lokalizacja: Jaworzno

[b4 cabrio] Woda we wnętrzu

Post autor: Dorianek » 29 paź 2012, 19:24

Witam, pojawiły się deszczowe dni i zobaczyłem ze gdzies jest cos nie szczelne i woda dostaje sie na moje fotele :) A mianowicie woda dostaje się przez malutkie szczeliny szyba- uszczelka koło słupka, oraz na uszczelce tam gdzie jest ona specjalnie przecieta (oryginalnie). I co z tym fantem zrobic ? Uszczelki mają juz swoje lata i mogły one się juz zużyć. Macie jakies porady ?

fajka1983
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:22

uszczelki

Post autor: fajka1983 » 29 paź 2012, 19:38

najlepiej wymienic na inne polej woda z wiadra i zobacz gdzie dokladnie cieknie

Awatar użytkownika
Dorianek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 319
Rejestracja: 22 lut 2012, 22:59
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Dorianek » 29 paź 2012, 21:00

Cieknie tam gdzie pisałem, bo juz tak sprawdzałem, sprobuje jeszcze uszczelki wyregulować na tych aluminiowych prowadnicach. może jeszcze jakies inne sugestie? :-)

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 30 paź 2012, 21:03

Na początek spróbuj wyregulować wszystkie szyby zarówno te przednie jak i tylne. Jeżeli masz gdzieś pękniętą uszczelkę to kup używkę i wymień. Nowa w ASO zabija ceną. Ale zacznij od regulacji. Przednie reguluje się na śrubach i podkładkach na dole dzwi. Tylne reguluje się na 4 od środka boczku i jedną z zewnątrz po ściągnięciu listy bocznej. Jest na zatrzaskach (3 kołkach). Możesz jeszcze podregulować ( na sam koniec) górne uszczelki, na metalowych prowadnicach (mała regulacja). Uwaga: najlepiej regulować szyby w 2 osoby. Jest łatwiej... powodzenia . Nie tak dawno to przerabiałem ale dałem radę , choć nie było łatwo ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl