Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ALL] Jakie mieliśmy samochody >>Zdjęcia<<

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
adi87

Post autor: adi87 » 26 lis 2012, 16:04

Jeżdżę od stycznia 2007, pół roku ojca golfem mk2 1,6d a potem przyszedł czas na coś własnego:
1. Polonez 1,5CE 1985 ciekawe malowanie, generalnie kawał dobrego auta i tylko jedna dziura w podłodze, ogólnie blacha zdrowa silnik padaka jeden tłok był tylko obciążeniem ;P kosztował całe 400zł
Obrazek

2. Golf mk2 GTI 89 rok 107 koni ale rakieta w tej budzie :) kupiony za 2500 od kuzyna czekałem na niego rok a rozbiłem po 3 dniach (widać przy polonezie stoi wrak i buda do której wszystko przekładałem)
Obrazek

3. Golf mk2 1987 przekładka z gti bardzo miło go wspominam, dużo z nim przeszedłem... Za budę na zawiasie Weiteca zapłaciłem 500zł :D więc zawias kupiłem a buda gratis hehe :D no i ani grama rudej :)
Obrazek

4. Mercedes 190 2,0D 1984 rok skóry wspoma abs nivo :) wygodny muł :)
Obrazek

5. Golf mk3 1,9D 1993 bodajże kupiłem od kumpla, pojeździłem i sprzedałem dalej :P
Obrazek

6. Mercedes W124 300D 87 rok. Fajnie jechał ale jakoś mi nie przypasował dlatego miałem go tylko 2 miesiące

7. Vectra A 2,0 1989 Kupione od znajomego i rok bezproblemowej jazdy, ANI GRAMA RDZY to auto przekonało mnie do opla ;) Automat więc wygodnie się jezdziło ;)
Obrazek

8. Fiat 126p nie pamiętam rocznika ale miałem go bardzo krótko, poszedł dalej :)

9. Astra F 1995 1,7DTL kupiony tanio, większych problemów z nim nie było ale był składany po dzwonie na kolanie u jakiegoś kowala, potem silnik zaczął kuleć i wypad z nim :P

10. Omega A 1991 2,0 w gazie bardzo dobre auto, zdrowe, silnik taki sobie ale auto ogółem przewygodne i cała podłoga i progi co na A to nie lada wyczyn :) kupa kilometrów i kupa wspomnień :) z tego co mi wiadomo jeździ dziś pod Słupskiem.
Obrazek

11. Obecne B3 1991 1,8 PM kupiony za 1400zł, zawieszenie wybite na maxa, wszystko porobiłem włożyłem w niego tyle za ile go kupiłem. Ostatnio swap na NG bo PM zaczął złopać oliwę :P
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga