Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABT] Awaria DRZWI P. przednich ,za bardzo wciśnięte.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BartekRS4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:08
Lokalizacja: Koszalin

[B4 ABT] Awaria DRZWI P. przednich ,za bardzo wciśnięte.

Post autor: BartekRS4 » 07 gru 2012, 19:32

[B4 abt 2.0] Posiadam centralny zamek. Więc tak miałem zamarznięty zamek, pochuchałem trochę i klucz wszedł potem jakoś się wszystkie zamki otworzyły ale drzwi pasażera były przymarznięte więc musiałem się namęczyć zeby je otworzyć (i chyba w tym momencie cos sie stało w klamce) bo nie chciały się zamknąć. Więc nie chcąco sam zamknąłem zamek palcem i nie mogłem ich zamknąć a nie chciał się odblokować więc podgrzałem go suszarką i jakoś się odblokował ale musiałem pociągnąć za rączke od środka (bo klamka cos nie zaskakuje). Myślę no w końcu jest ok ,a tu się nie domykają a jak trzaskam drzwiami to są za bardzo wewnątrz w porównani do tylnich drzwi. W dodatku muszę otwierać od środka bo klamka działa raz na 10 prób otwarcia drzwi i dziwny trzask jest przy otwieraniu :( bo wiem ze są za bardzo wciśnięte bo wcześniej było idealnie.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2012, 19:52 przez BartekRS4, łącznie zmieniany 1 raz.

abramov

Post autor: abramov » 08 gru 2012, 00:39

po pierwsze to rozbierz boczki, będziesz wiedział co i jak, możliwe że wyłamane są plastikowe elementy albo linka spadła z zatrzepu nikt Tobie nie wywróży co jest grane trzeba rozebrać i sprawdzić. :)

Awatar użytkownika
BartekRS4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:08
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: BartekRS4 » 08 gru 2012, 11:58

Dobra jeden problem z głowy, mianowicie drzwi znowu wróciły na swoje miejsce i nie wciskają się do wewnątrz. Przyczyną był bolec na słupku na którym zamyka się zamek, po prostu przesuną się do wewnątrz. Lekka kuracja młotkiem i wrócił na swoje miejsce.


P.S. Z klamką powalczę jak przestanie padać śnieg ,bo niestety nie posiadam garażu.

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 08 gru 2012, 22:30

BartekRS4 pisze:Lekka kuracja młotkiem i wrócił na swoje miejsce.
te bolce są odkręcane i nie trzeba po nich bić młotkiem...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl