Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[cabrio] Siłowniki klapy dachu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hubertm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 335
Rejestracja: 06 mar 2011, 00:25
Lokalizacja: Warszawa

[cabrio] Siłowniki klapy dachu

Post autor: hubertm » 07 kwie 2013, 14:00

Witam,

Czy ktoś wymieniał na zamienniki?,-występują w ogóle?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 08 kwie 2013, 07:10

ja kupilem za gorsze uzywke w dobrym stanie, ale zaraz sie posypala, nie interesowalem sie zamiennikami, ale wiem ze w aso swego czasu sztuka potrafila kosztowac 250pln, wiec za ta kase to juz wole reka przytrzymac

Awatar użytkownika
hubertm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 335
Rejestracja: 06 mar 2011, 00:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hubertm » 08 kwie 2013, 10:07

Kolczat pisze:ja kupilem za gorsze uzywke w dobrym stanie, ale zaraz sie posypala, nie interesowalem sie zamiennikami, ale wiem ze w aso swego czasu sztuka potrafila kosztowac 250pln, wiec za ta kase to juz wole reka przytrzymac
Tak też i zakładam, że kilkunastoletnia używka to stracone pieniądze-bo z pewnością "pochodzi" zbyt krótko... Nowa sztuka to koszt około 100-120zł..,-tak coś pamiętam,-ale NIE JESTEM PEWNY..,-jednak wolałbym abyś to Ty się mylił co do ceny...
Jest firma z Gdańska która za 80-100zł od sztuki zregeneruje..,-firma bardzo solidna z doświadczeniem i dająca gwarancje. Już z nimi pisałem konkretnie, ale zanim im wyślę-sprawdzę cenę nowych.

Te siłowniki są strasznie krótkie i może nie być zamienników..,ale może ktoś napisze że są i wymieniał(?).

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2013-04-08, 16:35 ]
Kolczat pisze:ja kupilem za gorsze uzywke w dobrym stanie, ale zaraz sie posypala, nie interesowalem sie zamiennikami, ale wiem ze w aso swego czasu sztuka potrafila kosztowac 250pln, wiec za ta kase to juz wole reka przytrzymac

Nowa sztuka w ASO to obecnie bez żadnych zniżek 153zł. Cześć ogólnie dostępna.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl