Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ABC] chip tuning - ebay

Wszystko co tyczy się silników V6
Slawo777
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 711
Rejestracja: 22 wrz 2011, 22:02
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Slawo777 » 16 cze 2013, 13:32

Cześć :-) Zaciekawił mnie Wasz temat bo mam ori sterownik 174PS oraz niby 200PS zchipowany( faktycznie przelutowany) sterownik od mojego AAH.Dziś namówiłem żonę aby mi pomogła zmierzyć czas od 0-100km/h.Nie była to jazda na wyżyłowanie wyniku lecz jazda przy powtórzeniu tego samego startu na obu sterownikach.Różnica jest sekundę na rzecz zchipowanego więc jednak coś daje taka przeróbka i zgadzam się z Puszkiem że wyniki widać.Zrobić jeszcze przepustnicę według opisu "bzibzi" i mamy hmm fajnie pędzące do przodu auto.Reszta zależy od zasobności. Pozdrawiam :-)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
bzibzi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 685
Rejestracja: 05 mar 2012, 09:16
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: bzibzi » 16 cze 2013, 14:27

Slawo777 pisze:Cześć :-) Zaciekawił mnie Wasz temat bo mam ori sterownik 174PS oraz niby 200PS zchipowany( faktycznie przelutowany) sterownik od mojego AAH.Dziś namówiłem żonę aby mi pomogła zmierzyć czas od 0-100km/h.Nie była to jazda na wyżyłowanie wyniku lecz jazda przy powtórzeniu tego samego startu na obu sterownikach.Różnica jest sekundę na rzecz zchipowanego więc jednak coś daje taka przeróbka i zgadzam się z Puszkiem że wyniki widać.Zrobić jeszcze przepustnicę według opisu "bzibzi" i mamy hmm fajnie pędzące do przodu auto.Reszta zależy od zasobności. Pozdrawiam :-)
[url=http://images41.fotosik.pl/2073/3ba2b8b148c49a67.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images35.fotosik.pl/1940/04b8b3514818d119.jpg]Obrazek[/URL]
taki wsad do kosci mozna kopiowac w razie co , pozniej bierzesz czysta kosc wrzucasz i mozesz pare zlotych zarobic zawsze ;-)

Awatar użytkownika
masterdisco
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 39
Rejestracja: 10 sie 2011, 13:12
Lokalizacja: Łomża

Post autor: masterdisco » 19 cze 2013, 15:49

Pytanie do Slawo777 : Sam zmodziłeś ten sterownik silnika czy może dałeś komuś?;P

Awatar użytkownika
PuSzEk
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 502
Rejestracja: 22 sty 2011, 21:46
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: PuSzEk » 19 cze 2013, 17:30

masterdisco pisze:Pytanie do Slawo777 : Sam zmodziłeś ten sterownik silnika czy może dałeś komuś?;P
ja ci odpowiem, sterownik wysyłany do kolesia, który wlutowywał nową kość :-)
najlepiej było by sprawdzić osiągi na hamownii, bo jednak taki pomiar ze stoperem w ręku nie bardzo mi się widzi

Jeśli dobrze pamiętam to u nich był robiony ten sterownik: http://allegro.pl/chiptuning-audi-a4-a6 ... 47596.html

Slawo777
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 711
Rejestracja: 22 wrz 2011, 22:02
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Slawo777 » 20 cze 2013, 00:29

Jest tak jak Puszek pisze.Choć powinieneś przyznać że sam mówiłeś że to nic nie daje jednak różnica jest i to o dziwo namacalna pod pedałem gazu.Pewnie bym nie sprawdził gdyby nie temat masterdisco zwłaszcza że trochę pojeździłem na ori sterowniku.Hmm spalanie paliwa nie zmieniło się porównując do zchipowanego sterownika.Nie lubię się chwalić ale dobrze jeżdżę więc mnie po trzy próby jazdy na każdy moduł wystarczy i nie potrzeba mi tracić kasy na to ile mam więcej koni czy mi ich brakuje :-P Wolę sobie zatankować bezołowiówki :-D Polecam ale tak jak Puszek radzi profesjonalnie choć sam też bym bez problemu wlutował taką kość.Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
masterdisco
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 39
Rejestracja: 10 sie 2011, 13:12
Lokalizacja: Łomża

Post autor: masterdisco » 20 cze 2013, 22:03

Dzięki panowie za info. Czyli na początek trzeba zmodzić przepustnicę, poprawić kanały w kolektorze wydechowym( kanały w głowicy na razie zostawię w spokoju, bo i tak głowice obie po regeneracji mam) do tego dłubnąć ten sterownik i powinno być czuć różnicę, zawsze jakieś rezerwy muszą być i są ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl