Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ABC]Zgasł w trakcie jazdy

Wszystko co tyczy się silników V6
ODPOWIEDZ
pitazz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 01 sty 2012, 19:53
Lokalizacja: Swarzędz/Wlkp

[ABC]Zgasł w trakcie jazdy

Post autor: pitazz » 23 sie 2013, 20:40

Witam panowie.Ja z kolejnym problemem.Otóż.Strona silnika od kierowcy była po remoncie i do wczoraj chodziła audiczka jak ta lala.Niestety wczoraj się coś wydarzyło nie wiem do końca co.Jechałem,wszystko ładnie odpalił bez problemu,moc normalnie miał i nagle w trakcie jazdy zaczął szarpać?nierówno pracować po chwili jakiś klekot z silnika i zgasł....bałem się później odpalać ale na chwile spróbowałem i chodził bardzo nie równo więc od razu go zgasiłem.mam obawy że mogły się znowu zawory pogiąć tylko jak to możliwe? najgorsze że znowu ta sama strona.Co się mogło wydarzyć?

Pozdrawiam

johnybravo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 95
Rejestracja: 01 kwie 2012, 22:18
Lokalizacja: Staszów

Post autor: johnybravo » 27 sie 2013, 17:08

No i jak tam?

pitazz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 01 sty 2012, 19:53
Lokalizacja: Swarzędz/Wlkp

Post autor: pitazz » 28 sie 2013, 18:21

Dopiero jutro będzie wjeżdżał na warsztat..na razie czekam pełen obaw :-/ Pożyjemy zobaczymy!Dam znać <ok>

[ Dodano: 2013-08-30, 21:29 ]
Więc tak.Auto jeszcze w warsztacie ale już wiemy co było grane..Ułamał się jakiś kawałek plastiku z kolektora ssącego i dostał się miedzy tłok czy coś i hałasowało strasznie...po wyjęciu silnik działa normalnie z tym że zostawiłem go i będzie rozbierany kolektor żeby zobaczyć co się tam dokładnie stało...pewnie coś z tej plastikowej puszki się odłamało ale mam drugi kolektor i może tam ta puszka będzie w całości...całe szczęście ze tylko ty czy aż to?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl