Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z] dobór drzwi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Spietyq
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 344
Rejestracja: 22 sty 2009, 18:56
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Tczew

[B4 1Z] dobór drzwi

Post autor: Spietyq » 07 paź 2013, 22:44

Witam.
Chciałbym zapytać o dolne listwy drzwi przednich, mam A80 B4 Avant 94r. błotniki i drzwi z listwami, niestety kwalifikują się do wymiany, myślę o ich zlikwidowaniu z tym, że jak je usunę to będzie przerwa między drzwiami a progiem, jak wygląda sprawa z drzwiami bez listew, czy one są dłuższe o tą długość listew, może podejdą drzwi od A80 B4 w wersji bez listw jak ze spasowaniem, może ktoś przerabiał ten temat?

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 07 paź 2013, 23:36

Długość jest przecież taka sama. Listwy są przecież mocowane do drzwi, a nie do powietrza.

Drzwi z listwami posiadają kołki do których mocowane są drzwi. Równie dobrze możesz ze swoich drzwi zdjąć listwy, ściąć kołki, polakierować i będzie tak samo jak w drzwiach fabrycznie bez listw.
Oczywiście jeśli wolisz kupić drugie drzwi oryginalnie bez kołków, to nie ma żadnych przeszkód ani komplikacji - zdejmujesz stare i zakładasz nowe.

Awatar użytkownika
Spietyq
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 344
Rejestracja: 22 sty 2009, 18:56
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Spietyq » 07 paź 2013, 23:49

Ok, temat mocowań itp, znam między innymi pytanie moje brzmiało, jeżeli usunę listwy z drzwi to co z przerwą, czy jest ona taka sama jak w wersji oryginalnej z drzwiami bez listew.

[ Dodano: 2013-10-08, 09:01 ]
U mnie po zdjęciu listw przerwa miedzy drzwiami. a progiem wynosi 10mm. Niech ktoś zmierzy u Siebie jak to wygląda w oryginale czyli w wersji bez listew, a także proszę o zamieszczenie fotki jak to wygląda w oryginale.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl