Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[all b4] czym pomalowac blende

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 17 lis 2013, 10:38

Jeśli nie masz zamiaru zmieniać koloru świateł wstecznych to ja bym pozostał przy blendzie w kolorze nadwozia lub pozostał przy obecnej wersji czyli czarna blenda.Ale warto by było pomyśleć o opcji zmiany blendy na czerwono i świateł wstecznych w ten sam kolor.Zresztą wodzisz jak u mnie to wygląda.Ja zmieniłem najpierw wsteczne na czerwono ale nie pasowała mi blenda wiec jej kolor tez zmieniłem.

Awatar użytkownika
smaqosz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 441
Rejestracja: 17 maja 2013, 08:45
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: smaqosz » 17 lis 2013, 13:14

hudy, no u Ciebie właśnie fajnie wygląda cały tył czerwony,ale to policja nie czepia się za to, czy nie powinny być wsteczne białe, bo jak wrzucasz wsteczny co na czerwono Tobie świeci tak ? A kupowałeś wsteczne czerwone czy jak ? Ile dałeś za to ?

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 17 lis 2013, 13:34

Jak się przyjrzysz to widać wycięte paski w miejscu żarówek na świetle wstecznym.Jak wrzucę wsteczny to świeci normalnie na jasno.koszt ok 10zł za folie.Trzyma już 2 rok.Lakier do blendy kupiłem za ok 35zł + podkład za 15zł czyli koszt całości ok 60zł + trochę pracy.Aha i najważniejsze być blende najpierw wygładził papierem ściernym gdyż oryginalnie jest chropowata i paskudnie wygląda po pomalowaniu.

Awatar użytkownika
smaqosz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 441
Rejestracja: 17 maja 2013, 08:45
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: smaqosz » 17 lis 2013, 17:20

hudy, dobra wielkie dzięki teraz już wiem ocb rozjaśniłeś mi bardzo wiele więc zastanowię się czy zostawię jak jest czy coś będę modził,ale i tak wielkie dzięki <piwo>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl