Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ALL] Gumowe listwy na dołach drzwi

Awatar użytkownika
GSF
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 878
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:23
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Post autor: GSF » 20 lis 2013, 17:43

kuba411vm pisze:Dzięki za odpowiedzi.
Będę się musiał nad tym zastanowić. Kiedyś się cieszyłem, że nie mam tych listew. Teraz kiedy dorwałem już nakładki na progi S2/RS2, może to trochę dziwnie wyglądać bez nich. Najfajniej byłoby znaleźć ładne drzwi w kolorze z mocowaniami, co graniczy z cudem. Nie chciałbym malować samych drzwi, bo boję się żeby nie zrobiła się łaciata jak krowa :) Może się skuszę i pomaluję całą bez dachu w przyszłym roku, to byłoby chyba najrozsądniejsze rozwiązanie, choć z drugiej strony szkoda, bo oryginalny lakier jest w całkiem fajnym stanie.
No cóż, będę się musiał zastanowić :)
Pozdrawiam.
Kuba weź pod uwagę że listwy drzwiowe w S2/RS2 z nakładkami progowymi są inne niż ori.... tzn nie takie jak idą do normalnych wersji bez nakładek. Listwa pod nakładki progowe jest bardziej płaska i troszkę wyższa.

Awatar użytkownika
kuba411vm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 155
Rejestracja: 07 mar 2009, 22:41
Lokalizacja: DZA

Post autor: kuba411vm » 20 lis 2013, 19:09

GSF - o tym nie wiedziałem, z tym że ja osobiście zdejmowałem i nakładki na progi i te listewki z S2 Avant, więc na pewno jest to kpl :) są one w idealnym stanie, jak nowe z pudełka.

Awatar użytkownika
GSF
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 878
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:23
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Post autor: GSF » 20 lis 2013, 19:16

Skoro masz nakładki na progi razem z listwami to problemu nie ma. Wyglądają tak ja te??
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba411vm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 155
Rejestracja: 07 mar 2009, 22:41
Lokalizacja: DZA

Post autor: kuba411vm » 21 lis 2013, 09:41

Tak Robert, takie jak te. Problem jednak polega na tym, że mam drzwi bez tych bolców pod klipsy...

kubabart
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 38
Rejestracja: 07 lip 2010, 23:43
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: kubabart » 01 gru 2013, 15:43

znajomy przyklejał je klejem do szyb firmy boll i jeździ do tej pory 2 rok i trzymają się

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 03 gru 2013, 18:22

@ kuba411vm najlepszym rozwiązaniem jest tak jak Sagem mówi wymiana drzwi na te pod listwy...
Moim zdaniem przyklejanie listew na jakieś kleje to jakieś druciarstwo tym bardziej nie przystoi bo twój projekt to naprawdę liga i szacun za wkład pracy <ok>
Ostatnio jak kupowałem w ASO nówki listwy i zatrzaski plastikowe to kupiłem przez pomyłkę komplet tych bolców które są jakby na stałe w drzwiach. Wsuwa się w nie te ślizgi plastikowe na które nasuwa się listwę gumową. Mam je na zbyciu i mogę ci je przesłać za free :mrgreen: Zamiast wymieniać dzwi dobrze wymierzysz, zrobisz dziury pod te kołki i je zamontujesz na stałe. A potem listwy i kolor drzwi będzie ten sam ;-) Jak chcesz to podaj namiary na prv :mrgreen:

Awatar użytkownika
wenon
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2007, 19:56
Lokalizacja: Pruszków/lublin

Post autor: wenon » 22 lut 2014, 20:22

czy ktoś próbował listwy z zamiennika przyklejane, te z allegro
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... 6&buyNew=1

jesli ktoś zakładał to czy może podesłać fotki jak to wygląda po przyklejeniu i czy się nie odklejają.

Pozdro.

QWON
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 12:36
Lokalizacja: Oława

Post autor: QWON » 15 mar 2014, 17:55

Witam kolegów mam ten sam odwieczny problem naszych Niuniek-listwy,kopię po całym necie i albo są to jakieś badziewia klejone albo tak samo pordzewiałe jak moje (co do zakupów w ASO nie będę się wypowiadał) :-/
Moje cacuszko to 80-tka B4 Avant 1994 (Lady in Red) wszystkie 4 sztuki dolne musiałem ściągnąć bo doprowadzały mnie do szału po bezowocnych poszukiwaniach z listew drzwi przednich wyciąłem krótsze tylne zakonserwowałem zamontowałem ale teraz szukam kompletu na przednie drzwi,mam wszyskie kołki na drzwiach i spinki brak listew.
Natknąłem się na Allegro na listwy do 100-ki które wyglądają na zdjęciu jakby miały taki sam przekrój, cały komplet za cos około 100 zł(zamiennik) pomyślałem kupię przytnę i będzie OK ale sprzedawca nie jest pewny czy podejdą przekrojem do moich orginałow i tutaj pytanie do Was czy ktoś spotkał się z takimi listwami albo wie gdzie zdobyć komplet na przód?Pozdrawiam. :-)

http://allegro.pl/listwy-dolne-drzwi-au ... 06343.html

krótki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 289
Rejestracja: 08 sie 2013, 18:08

Post autor: krótki » 15 mar 2014, 18:09

Sprawdź w dziale nadwozie wnętrze, ktoś ma do sprzedania nowe.

Awatar użytkownika
GSF
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 878
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:23
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Post autor: GSF » 15 mar 2014, 22:10

Z listwami jest sprawa krótka, albo nówki z aso albo dalej się wkur....

Awatar użytkownika
szymon_xd2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 247
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:07
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: szymon_xd2 » 16 mar 2014, 06:59

GSF pisze:Z listwami jest sprawa krótka, albo nówki z aso albo dalej się wkur....
Taka poradę to zachowaj w kieszeni...
Można znaleźć listy na aucie w bardzo dobrym stanie ... tylko trzeba chcieć poszukać . Swoje mam z Niemiec ze szrotu . Chłopaki widzieli i mogą potwierdzić
za komplet listw i koło zapasowe zapłaciłem 100 zł wiec to nie jest dużo. Ale jak Kolega chce to moze kupic listwy w ASO - tylko ceny powalaja

JARASACKI
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 85
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:55
Lokalizacja: kuj.pom Bydgoszcz

Post autor: JARASACKI » 16 mar 2014, 09:54

szymon_xd2 pisze:
GSF pisze:Z listwami jest sprawa krótka, albo nówki z aso albo dalej się wkur....
Taka poradę to zachowaj w kieszeni...
Można znaleźć listy na aucie w bardzo dobrym stanie ... tylko trzeba chcieć poszukać . Swoje mam z Niemiec ze szrotu . Chłopaki widzieli i mogą potwierdzić
za komplet listw i koło zapasowe zapłaciłem 100 zł wiec to nie jest dużo. Ale jak Kolega chce to moze kupic listwy w ASO - tylko ceny powalaja
No patrz jak miałeś taką możliwość to załatwiaj tam i sprzedawaj tu :)

krótki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 289
Rejestracja: 08 sie 2013, 18:08

Post autor: krótki » 16 mar 2014, 10:06

Samochody mają po 20 lat i listwy kończą swój żywot. Jeśli komuś uda się wyszukać w dobrym stanie, to super tym bardziej jeśli za małą kasę. Większość jednak oryginalnych, które nie były jeszcze zmieniane jest na wykończeniu. Parę lat temu szukałem i kupowanie trochę lepszej za 50 pln nie ma sensu, bo za rok jest to samo. Kupiłem nowe, drogie i nie muszę o tym więcej myśleć. Tak jest z większością gratów, chcesz zrobić dobrze, to kosztuje.

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 16 mar 2014, 10:11

krótki pisze:Samochody mają po 20 lat i listwy kończą swój żywot. Jeśli komuś uda się wyszukać w dobrym stanie, to super tym bardziej jeśli za małą kasę. Większość jednak oryginalnych, które nie były jeszcze zmieniane jest na wykończeniu. Parę lat temu szukałem i kupowanie trochę lepszej za 50 pln nie ma sensu, bo za rok jest to samo. Kupiłem nowe, drogie i nie muszę o tym więcej myśleć. Tak jest z większością gratów, chcesz zrobić dobrze, to kosztuje.
zgadzam sie napewno co do tych listew na naszym rynku same szroty niestety trza w aso 700 stów zostawić i miec spokój

Awatar użytkownika
szymon_xd2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 247
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:07
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: szymon_xd2 » 16 mar 2014, 11:53

JARASACKI pisze:
szymon_xd2 pisze:
GSF pisze:Z listwami jest sprawa krótka, albo nówki z aso albo dalej się wkur....
Taka poradę to zachowaj w kieszeni...
Można znaleźć listy na aucie w bardzo dobrym stanie ... tylko trzeba chcieć poszukać . Swoje mam z Niemiec ze szrotu . Chłopaki widzieli i mogą potwierdzić
za komplet listw i koło zapasowe zapłaciłem 100 zł wiec to nie jest dużo. Ale jak Kolega chce to moze kupic listwy w ASO - tylko ceny powalaja
No patrz jak miałeś taką możliwość to załatwiaj tam i sprzedawaj tu :)
Mozna powiedzieć, że i mam możliwość - tylko ja nie bawię się w takie rzeczy... komus cos sie nie bedzie podobało i Ooo . Jak ktos od was jeździ na Niemcy do pracy to niech poszukaja dopoki jeszcze można bo jest coraz mniej 80tek na szrotach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl