Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3] Różnica odcienia lakieru

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lolek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 594
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:52
Lokalizacja: Białystok/Podlasie

[B3] Różnica odcienia lakieru

Post autor: Lolek » 09 kwie 2014, 11:31

Siema Mam pytanie do klubowiczów Otoż mam Audi 80 z lakierem LY3D i niestety po wielu latach eksploatacji mam do wymiany błotnik przod str kierowcy (nie nadaje sie juz do naprawy blacharskiej)
Mam możliwość kupienia drugiego blotnika ale w kolorze o oznaczeniu LY3E. Mocna jest roznica pomiedzy kolorami o oznaczeniach LY3D, a LY3E???? Czy po zalozeniu bedzie sie odbijal kolor blotnika w stosunku do reszty auta????

Prosze o pomoc ;-)
POZDRAWIAM

Guapo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2014, 23:07

Post autor: Guapo » 09 kwie 2014, 13:08

LY3E z tego co widzę jest ciemniejszy. Więc zapewne będzie to mocno się odznaczać.

Awatar użytkownika
orsa_83
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 686
Rejestracja: 14 gru 2011, 01:32
Lokalizacja: Kraków

Re: [B3] Różnica odcienia lakieru

Post autor: orsa_83 » 09 kwie 2014, 13:08

Lolek pisze:Siema Mam pytanie do klubowiczów Otoż mam Audi 80 z lakierem LY3D i niestety po wielu latach eksploatacji mam do wymiany błotnik przod str kierowcy (nie nadaje sie juz do naprawy blacharskiej)
Mam możliwość kupienia drugiego blotnika ale w kolorze o oznaczeniu LY3E. Mocna jest roznica pomiedzy kolorami o oznaczeniach LY3D, a LY3E???? Czy po zalozeniu bedzie sie odbijal kolor blotnika w stosunku do reszty auta????

Prosze o pomoc ;-)
POZDRAWIAM
Będzie i to bardzo, LY3D to taka powiedzmy krwista czerwień, a LY3E wpada w bordo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl