Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1z] Założenie centralnego.

ODPOWIEDZ
Arczizioom

[B4 1z] Założenie centralnego.

Post autor: Arczizioom » 01 gru 2007, 13:22

Witam koledzy. Otóż mam wersje audi bez centralnego zamka. I tu moja prośba o doradzenie w zakupie, chciałbym zamontować centralny z pilota. Jakie zestawy doradzilibyście mi. I tu się rodzi następne pytanie czy zdołam to sam zamontować czy będzie potrzebny jakiś spec od tych spraw.

Awatar użytkownika
wilu8
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1226
Rejestracja: 28 lis 2006, 23:12
Lokalizacja: lubsko
Kontakt:

Post autor: wilu8 » 01 gru 2007, 13:47

Spokojnie dasz rade nie jest to trudne wszystko masz na schemacie opisy sa dokladne
polecam tego sprzedawce http://allegro.pl/my_page.php?uid=5266869
Niedawno zamontowalem 2 szt. tego za 79zl i jest git bardzo dobra jakość kable sa troche na styk dobrane ale wystaczą :-D

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 01 gru 2007, 13:53

A po zamontowaniu centralnego trzeba jeszcze w jakiś sposób dostrajać piloty do sterownika?

http://allegro.pl/item271491033_alarm_c ... kosc_.html
http://allegro.pl/item271842838_alarm_d ... drzwi.html

Co sądzicie o tym zestawie?

Awatar użytkownika
fazi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 10 maja 2007, 16:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: fazi » 01 gru 2007, 14:33

witam
Zamontowałem sobie zestaw stiga i jestem zadowolony a piloty dostrajasz do funkcji alarmu no samo zamykanie po uruchomieniu itp
na allegro są przejściówki do drzwi jeżeli ich nie masz to sobie zakup , przewody pasują idealnie a montaż zajmie około 3 godzin z polutowaniem wszystkiego i poukrywaniem
przewodów
tylne drzwi montuje sie extra bop zamek ma otwór w który wkłada się preta i jest bardzo szybko a z przodem chyba też nie miałem najmniejszego problemu
Powodzenia i informuj jak ci poszło

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 01 gru 2007, 15:06

Jednak chyba pokuszę się na zamontowanie wersji z alarmem. jesli wybiorę jakiś zestaw to jeszcze zapytam czy warto. Będę próbował montować sam a wiec napewno przyda mi sie wasza pomoc. Narazie dziękuję za pomoc. Znając życie nie pójdzie tak latwo takze będę pytać jak sie pojawią problemy.

szkodnik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 294
Rejestracja: 21 sty 2007, 23:01
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: szkodnik » 01 gru 2007, 16:09

Skorzystam z założonego tematu i grzecznie się zapytam.

Posiadam centralny zamek w swoim AvAnCiE i chciałbym założyć do niego alarm z pilotami scyzoryk posiadam juz 1 taki scyzoryk i jestem bardzo zadowolony( poprostu podoba mnie sie ten gadzecik)
Pozwole sobie zdradzić iż kolega Duo może mi taki zestawik zakupić i przesłać, z resztą sam też ma taki już zamontowany.

Pytanie do was!!! Czy montaż takiego alarmu jest bardzo skomplikowany. Kolega Duo akurat miał wsparcie u znajomego elektryka samochodowego natomiast ja mam tylko pomoc ojca elektronika i swoja cierpliwość :mrgreen:
Co lepsze - montować samemu czy oddać auto do warsztatu ???

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 01 gru 2007, 16:27

Nie jest skomplikowany. Też się bałem zakładania ale z opisem który znajduje się na centrum zajęło mi to może ze dwie godziny a alarm mam też ze scyzorykami To już mój trzeci alarm z tej firmy i nigdy nie miałem kłopotów.

Awatar użytkownika
Qzi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 111
Rejestracja: 07 wrz 2007, 12:06
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: Qzi » 01 gru 2007, 16:28

Działaj sam. Szkoda kasy a tam żadnej filozofii nie ma.
Powoli z głową i na bank sobie poradzicie. Ja zawsze sam z ojcem
montowałem i zawsze działało :mrgreen:

szkodnik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 294
Rejestracja: 21 sty 2007, 23:01
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: szkodnik » 01 gru 2007, 16:39

Ja i mój staruszek to niezła ekipa!!! :mrgreen: Dzieki panowie za rede chyba muszę sie teraz odezwać do kolegi Duo w sprawie sterownika!!! chyba że wy macie jakieś sprawdzone i w miare przystepnej cenie zestawy !!!

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 02 gru 2007, 17:26

Ja wprawdzie centralny zamek mam już założony, ale ostatnio przestał mi działać, tzn zamykają mi się jedynie przednie drzwi pasażera. Rygiel w tylnych drzwiach po prawej stronie wprawdzie reaguje na ale wsuwa się tylko do połowy i nie zamyka drzwi. Cała lewa strona nie reaguje w ogóle, ani na pilota, ani na przekręcenie kluczyka w drzwiach. Czy może ma ktoś jakiś pomysł co się mogło stać? Czy może to być wina siłownika master?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga