Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[cabrio] Wymiana dachu

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 04 lip 2011, 14:45

zdenek0611, też bym się wybrał na zlot samych cabrio :) ale nic mi o tym nie wiadomo. Wpisz w googlach Audi Cabrio Bayern Treffen. Imponujący zlot samych Audi Cabrio. Chętnie bym tam pojechał.

http://audicabrio-bayerntreffen.de

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 04 lip 2011, 23:58

slabo kapcze niemiecki, ale mialem z Toba o tym rozmawiac przy okazji ostatniego spotkania, ale jakos tak wyszlo ze nie mialem weny... mozna by zaczac ogarniac cos takiego bo jest nas coraz wiecej ;]

Hamer_mocne
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2013, 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hamer_mocne » 11 sie 2013, 19:55

Żeby nie zakładać nowego tematu pisze tu. Od kilku dni posiadam cabrio i martwi mnie dach.
Mianowicie dach przecieka na uszczelkach z przodu jak i z tyłu. Zauważyłem że dach z prawej strony odstaje od nadwozia, a z lewej elegancko przylega do tej klapy z tyłu. Z prawej strony miedzy dachem a klapą jest szpara ok centymetra. Po dociśnięciu dochodzi, gdy się puści odstaje. Co może być tego przyczyną czy trzeba wymienić cały stelaż czy da się tu coś kombinować? Kolejna sprawa to otwieranie tej nieszczęsnej klapy na dach. Z tego co czytam są 3 sposoby, u mnie odbywa się to za pomocą klucza ampulowego. To tak ma być? Nie możliwe żeby tak się to otwierało. Nie powinno to jakoś odskakiwać elektrycznie? pozdrawiam

Awatar użytkownika
HoJoS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 276
Rejestracja: 06 lut 2012, 19:19

Post autor: HoJoS » 25 maja 2014, 09:30

nie zakladam nowego tematu i pisze tutaj. Czy bedzie pasowal dach ze stelazem od cabrio przedliftowego z pompa na 8zaworow do cabrio poliftowego z pompa na 6 zaworow? I jeszcze pytanko gdzie odkreca sie stelaz dachu? jak sie dobrac do tego?

Awatar użytkownika
dyras
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 504
Rejestracja: 02 lis 2008, 15:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: dyras » 25 maja 2014, 23:35

Jeśli pytasz o odkręcenie stelażu od budy to trzyma się on łącznie na 6 śrubach/ po 3 na stronę. 2 sztuki mocują łapę dachu do podstawy. Pozostała trzyma łapę do grodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl