Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.8 PM] Przekładka kilku rzeczy z 90 B3 do 80 B3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Patrique
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1399
Rejestracja: 27 paź 2009, 13:08
Imię: Patryk
Model: Audi A4
Nadwozie: Avant
Silnik:
Lokalizacja: Sosnowiec

[B3 1.8 PM] Przekładka kilku rzeczy z 90 B3 do 80 B3

Post autor: Patrique » 13 maja 2014, 14:23

Panowie, pytanie w szczególności kierowane do osób co bawiły się w takie "swapy" że tak poważnie to nazwę <ok> .

Czy przekładka blendy z 90 b3 do 80 b3 jest plug and play? Chodzi mi o otwiry montażowe lampy, podświetlenie tablicy czy nie będzie zasłonięte itp itp.. :-o . Czy trzeba coś rzeźbić z oprawkami żarówek i samymi kablami od wstecznego, przeciwmgielnego.

Czy kierunkowskaz czerwony z Avanta pasuje do B3? I czy po założeniu białej żarówki świeci on na czerwono, tak? Bo w sumie o to głównie chodzi :-P . Bez obaw tak tylko pytam.

No i sonda. Czy Waszym zdaniem lepiej zostawić pomarańczowo-wyglądające kierunki czy zmienić design pod kolor blendy 90-tkowej?

Awatar użytkownika
Audi Sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1819
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:23
Lokalizacja: Okolice Ostrów Wlkp.

Post autor: Audi Sport » 13 maja 2014, 15:26

Patrique pisze:Czy przekładka blendy z 90 b3 do 80 b3 jest plug and play?
Tak, wszystko pasuje bez problemów.
Patrique pisze:Czy kierunkowskaz czerwony z Avanta pasuje do B3?
Tak
Patrique pisze:czy po założeniu białej żarówki świeci on na czerwono, tak?
Nie. Świeci na pomarańczowo przy białej żarówce. W kloszu masz kolrową przezroczystą plastikową bańkę wokół żarówki i ona barwi światło na pomarańcz <ok>
Patrique pisze:Czy Waszym zdaniem lepiej zostawić pomarańczowo-wyglądające kierunki czy zmienić design pod kolor blendy 90-tkowej?
Zmieniaj design, będzie ładniej i odmłodnieje tyłek, do B3 pomarańcz na tyle nie pasuje.

Awatar użytkownika
Patrique
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1399
Rejestracja: 27 paź 2009, 13:08
Imię: Patryk
Model: Audi A4
Nadwozie: Avant
Silnik:
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Patrique » 13 maja 2014, 22:00

Audi Sport, dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj już dotarl zderzaczek <ok> .
W drodze blenda. Co prawda jeszcze nie wiem jak za nią zapłacę :shock: ... ale może stanę z "niunią" na centrum z kartką o wspomożenie działu designu Audi AG z oddziałem w Sosnowcu <ok>

No dobra nie ma co narzekać... trzeba sie cieszyć co obecnie jest <ok> :
Obrazek

Awatar użytkownika
Wino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1015
Rejestracja: 10 paź 2010, 21:46
Imię: Wino
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Wino » 17 cze 2014, 12:24

Patryk u mnie na aucie masz dokładnie zestaw kierunki od Avanta i blenda od 90 wszystko pasuje plug&play, jak chcesz to możesz sobie podjechać i obejrzeć. Co do kierunków to kupuj tylko oryginały bo ja na początku zrobiłem błąd i kupiłem zamienniki które po roku z czerwonych zrobiły się różowe.

Awatar użytkownika
Patrique
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1399
Rejestracja: 27 paź 2009, 13:08
Imię: Patryk
Model: Audi A4
Nadwozie: Avant
Silnik:
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Patrique » 17 cze 2014, 13:41

Wino, 3eba będzie się jakoś zgadać wreszcie na jakiegoś spota, ale ostatnio dużo pracy u mnie. Ja jednak zostawiam pomarańczowe ori kierunki <ok> . Jak wrzucę czerwone to zrobi się za czerwoni :-P . U Ciebie coś takiego pasuje i fajnie wygląda bo masz w ogóle czerwone auto <ok> .

[ Dodano: 2014-06-17, 13:43 ]
Niedługo kupuję drugą 80-tkę to w niej może pomodze coś nowego. Ale to już będzie jako Audi 80 tylko. Ze swojej zrobiłem już kompletną 90-tkę, także trzeba ruszyć w jakiś inny projekt. A po nim następny, ale to już raczej będziej Toyota Supra albo Mitsubishi 3000GT <ok> .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl