Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z] Luz w maglownicy

Awatar użytkownika
rodzynek87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 382
Rejestracja: 10 paź 2010, 16:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rodzynek87 » 02 cze 2014, 22:07

tyle tam miejsca i widoku ze nie wiem bynajmniej jak wsadzam klucz to sciegna mi strzelaja a nie idzie...z gory nic nie widac bo serwo przeszkadza :-/ i dup* blada, nie wiem co jest cy to sie tak zapiekło czy jak :roll:
:-D :-D :-D Mój Avanturnik :-D :-D :-D
b4-1z-avant-moj-avanturnik-t69144.html

1z+chip(Kostrz)+wtryski 0.216+pompa 11mm (munior)+gt1549s+brak kat+brak egr + SKRZYNIA FHN
Do odsprzedania wtryski afn i turbo t-2

MarcinexB4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 334
Rejestracja: 20 paź 2013, 22:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: MarcinexB4 » 23 cze 2014, 19:56

Panowie mam problem, i tak podejrzewam tą nieszczęsną maglownicę, przy prędkości około od 80km/h zaczyna mi telepać kierownicą i bez znaczenia czy przyspieszam, cały czas telepie, jedynie jak dam ostro w podłogę to delikatnie ustąpi, natomiast bardzo odczuwalne jest te telepanie, podkręcałem tą śrubę na maglu co jest pod serwem, no i na kilkanaście kilometrów się poprawiło, ba już myślałem że zakończył się problem, no ale znów powrócił, przy hamowaniu również mi trzęsie ale mam tarcze już do wymiany.
Czy to mogą być objawy kończącej się maglownicy? pompa wspomagania cała zasyfiona ale płyn stan trzyma cały czas, kierownica bardzo lekko chodzi....
Komp 16bit+chip+wtryski AFN <ok>

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 23 cze 2014, 21:27

hmm mi przy hamowaniu troszke telopatiło i wymiana tulei wózka spowodowała zniknięcie problemu ,jeszcze bym sprawdził tuleje wachaczy ale nie na trzepakach tam bylo ok,dopiero łomik odkrył problem

MarcinexB4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 334
Rejestracja: 20 paź 2013, 22:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: MarcinexB4 » 23 cze 2014, 21:39

elbula pisze:hmm mi przy hamowaniu troszke telopatiło i wymiana tulei wózka spowodowała zniknięcie problemu ,jeszcze bym sprawdził tuleje wachaczy ale nie na trzepakach tam bylo ok,dopiero łomik odkrył problem
Lemfordery siedzą na tulejach wahacza, niedawno zmieniane :-) Zobaczę jeszcze po wymianie tarcz. Tuleje wózka czytałem że nie mają wpływu na telepanie kierownicą, tylko "pływanie" podczas jazdy, w którymś temacie doczytałem się tego <ok>
Komp 16bit+chip+wtryski AFN <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga