Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] Nieregularne sprężyny

ODPOWIEDZ
Tobi_Audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2014, 13:01
Lokalizacja: Jarocin

[B4 2.0 ABT] Nieregularne sprężyny

Post autor: Tobi_Audi » 23 maja 2014, 13:22

Witam, pisze tutaj poniewaz juz jakis czas temu przejalem Audi 80 od taty:) od zawsze mi mówil ze jest jakies nietypowe i oryginalnie obnizone jednak nie chcialem mu wierzyc:) ostatnio jednak bylem u mechanika poniewaz mam pęknieta sprezyne, i on rowniez powiedzial ze takich amortyzatorow i sprezyn drugich nie ma i musialby szukac jakis zamiennikow. Ogolnie auto pochodzi z brukseli i czytajac w papierach cos wynalazlem ze niby bylo wyprodukowane dla rzadu czy cos:P jednak chodzi mi o te sprezyny i amortyzatory czy jakies zamienniki by pasowaly zeby Audi dalej siedzialo nisko, najlepiej cos w kolrze czerwonym. Chodzi oczywiscie o tyl.
Obrazek

sadusiek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2012, 18:22
Lokalizacja: trsp

Post autor: sadusiek » 09 lip 2014, 20:40

Witaj kolego! tak samo kilka lat wstecz odkupiłem audi od ojca (szkoda pozbywac się kapitalnego samochodu) i powiem Ci tak, że najprawdopodobniej Twoje standardy amortyzatorów będą zapisane kodem w naklejce w komorze na zapasowe koło. inne historie często należy włożyć miedzy bajki. sprężyny powinny być zamienne ze starymi passskami, B3., ale zawsze patrz na wersje silnikowe/napedowe (inny ciężar autka). pozdr.

Awatar użytkownika
tomek83
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 303
Rejestracja: 04 lis 2011, 09:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: tomek83 » 10 lip 2014, 00:07

Jest też po prostu możliwość że ktoś wcześniej wsadził krótsze sprężyny jakie miał pod ręką (może nawet nie od B4) i efekt jest taki że Audi siedzi niżej. Ale może się okazać że nie są to wcale sprężyny oryginalne, ani nawet od tego modelu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga