Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Technika jazdy - niekontrolowany nagły poślizg

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii a powinno być w dziale "Techniczne"
pajak100
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:41
Lokalizacja: płock

Post autor: pajak100 » 04 gru 2007, 12:47

Ja nie wiem Danek jak Ty to robisz, ale masz w sobie dużo energii, haryzmy i tolerancji. Ciągle nowym forumowiczom tłumaczysz o zasadach pisania postów o tematach, które już były wałkowane i odsyłasz ich do rzetelnego przeszukania forum. Czasami wyjaśniasz w postach to co już kiedyś dawno wyjaśniłeś. Nie powiem, bo masz dużą cierpliwość do ludzi. Rzeczywiście nadajesz się na Moderatora tego forum.
Spadam do olsztyna. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Danek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3410
Rejestracja: 27 cze 2007, 13:17
Imię: Damian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.2 KK
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: Danek » 04 gru 2007, 13:43

pajak100, aleś mi pojechał (w pozytywnym znaczeniu :-) ) już dawno taki czerwony nie byłem :oops: .
pajak100 pisze:Ja nie wiem Danek jak Ty to robisz
Ja też nie wiem :-D . Generalnie to jestem straszny nerwus :mrgreen: . Szerokości :-) .

Awatar użytkownika
Leski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 42
Rejestracja: 23 maja 2007, 09:39
Lokalizacja: Warszawa/Łuków

Post autor: Leski » 04 gru 2007, 13:58

A ja zawsze uważam że nawet jak był już jakiś temat to czemu by go nie odświeżyć.
Zawsze ktoś coś nowego może dopisać, bez tego nie było by to forum, wystarczyło by "szukaj i czytaj".
Druga sprawa nikt sie nie dopisuje do dyskusji która się zakończyła miesiąc temu.
Taki offtopic ode mnie

Awatar użytkownika
Skuciok
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1404
Rejestracja: 23 kwie 2007, 14:03
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Skuciok » 04 gru 2007, 13:59

ja myślę że to proste ;] Danek chce nabić milion postuf przed pięćdziesiątką ;] na razie dobrze mu idzie

<lol> just kiddin' :mrgreen:

oczywiście żeby nie było of top to się zgadzam w stu procentach z wami, trzeba ćwiczyć, jak się tego nie zrobi we własnym zakresie to w żadnej szkole i na kursie prawa jazdy się nie nauczymy, bo tu jest polska i tu się uczy zdawać egzaminy a nie jeździć... to przykre...

w mojej okolicy jedyny parking to parking kościelny i tylko czekam kiedy ksiądz na ogłoszeniach powie "właściciela czarnego audi uprasza się o nie ślizganie się na parkingu kościelnym i nie kręcenie bączków wieczorami' ;-)

Awatar użytkownika
foxbat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 614
Rejestracja: 23 lis 2006, 21:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: foxbat » 09 gru 2007, 09:05

wczoraj jadąc w tym samym miejscu (już z mniejszą niż ostatnio prędkością) po drugiej stronie w rowie widziałem Audi A4 - już go powoli wyciągali - na szczęście nie dachował.... a po mojej stronie obok tego znaku co mi udało się minąć, ktoś skasował betonowy słup....

Dzisiaj już w innym miejscu tez załapałem lekki poślizg, ale byłem na to przygotowany i chciałem żeby wystąpił. Przede wszystkim poślizg był przy prędkości ok. 50 km/h, i jak poczułem że tyłek mi zarzuca, nie dotykałem hamulca, tylko nacisnąłem sprzęgło i 2 kontrami kierownicą wyprowadziłem autko na prostą. Jak dla mnie, różnica między 50 a 70 km/h była kolosalna w możliwości zareagowania na ruchy auta. Zresztą jak czasem ćwiczyłem różne poślizgi na zaśnieżonych parkingach to zwykle było to w zakresie prędkości 40-50km/h.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga