Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi Cabrio] 2.8 V6 BLONDAS....

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
BLOONDAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2014, 19:38
Lokalizacja: prawie R-m

[Audi Cabrio] 2.8 V6 BLONDAS....

Post autor: BLOONDAS » 28 cze 2015, 13:33

Przedstawiam Wam swoj nowy nabytek, bez zbędnego rozpisywania sie w tej kwestii przechodzę do konkretów:

MARKA/MODEL: Audi 80... Cabrio

SILNIK: 2.8 V6

ROK PRODUKCJI: 2000..

MOC: 174KM

UKŁAD WYDECHOWY: przelotowy układ wydechowy zakonczony tłumikiem RM Motors RM3

KOLOR: zielony...

ZAWIESZENIE: totalna seria... :)

NADWOZIE: w rzeczy samej jest to ostatni możliwy wypust w pełnym polifcie : oryginalne reflektory soczewkowe, windshot z oryginalnym pokrowcem, dach elektryczny w kolorze nadwozia obsługiwany z wnętrza pojazdu, wzmocnione progi karoserii po tzw. lifcie ...

WNĘTRZE: hydraulicznie otwierany dach, sportowa trójramienna skórzana kierownica, jasna skórzana tapicerka, wnętrze po tzw. lifcie + podgrzewane przednie fotele z regulacja wysokości, elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka, elektryczna regulacja wysokości świateł, drewniane wykończenia, pakiet komfortu, domykanie szyb z kluczyka, centralny zamek, dwie poduszki powietrzne (dla kierowcy i pasażera), wspomaganie kierownicy, ABS, kanał grzewczy na stopy pasażerów tylnej kanapy, tunel na narty, oświetlenie wewnętrzne z funkcją ściemniania, podświetlane lusterko do makijażu w daszku przeciwsłonecznym po stronie kierowcy i pasażera, wskaźniki z prędkościomierzem, obrotomierzem, zegarkiem elektronicznym i wskaźnikiem poziomu paliwa oraz temperatury cieczy chłodzącej, trzy dodatkowe wskaźniki na konsoli środkowej (woltomierz, ciśnienie oleju i temperatura oleju), wskaźnik temperatury zewnętrznej, reflektory przeciwmgielne w zderzaku

NAGŁOŚNIENIE: jednostka centralna Krüger&Matz, w bagażniku dodatkowo zamknięta skrzynia wraz z wzmaczniaczem Peiying...

PLANY:
- lakierowanie dolne gumowe listwy drzwi wraz z progami,
- byc moze zmiana rozstawu z 4x108 na 5x112
- zawieszenie gwintowane / air ride,
- przyzwoite koło 18 calowe w dobrych szerokościach


Obrazek ObrazekObrazek


Dalsze plany wyjdą w praniu ale co najważniejsze ambitne... :p
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, 10:56 przez BLOONDAS, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Kofper
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 574
Rejestracja: 15 cze 2011, 17:56
Lokalizacja: Konina

Post autor: Kofper » 28 cze 2015, 13:45

Autko ładne, tylko mam pewne zastrzeżenia co do tego systemu Procon-Ten u Ciebie. Z tego co się orientuje jak były poduszki powietrzne to nie było Procon-Ten tym bardziej że jest to rok 2000 i wtedy już nie było tego systemu. <ok>

Awatar użytkownika
Boberro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 246
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:44
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Boberro » 28 cze 2015, 21:29

No ładne cacko , dawno kupiłeś , nie kojarze auta z ogłoszeń w internecie, wrzuć więcej fotek, nawet te felgi dobrze wyglądają, ładna kolorystyka zieleń na bananie no i ten dach w zielonym kolorze super pasuje.

BLOONDAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2014, 19:38
Lokalizacja: prawie R-m

Post autor: BLOONDAS » 16 lip 2015, 00:33

Kofper, dzięki za trafne sugestie...

Boberro, Autko szukałem bardzo długi czas trafił sie model który mnie zadowolił pod względem stanu i przede wszystkim roczniik ostatni z możliwych...więci bez wahania sie na niego zdecydowałem, nie ma zbytnio więcej zdjęc jak będzie więcej coś sie działo sukcesywnie dodawać będę...

______________________________________________________________________________________________
Ostatnio zmieniony 03 sty 2016, 19:10 przez BLOONDAS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 21 lip 2015, 22:02

Wygląda na zadbany. Pokaż zdjęcia wnętrza oraz spod maski.

Ja nie cierpię tego lakieru nadwozia, ale zawsze można go obkleić na coś nietuzinkowego :-D za to środek do tej zieleni pasuje idealnie.

Wiedz, że są też świetne koła do założenia bez zmiany rozstawu na 5x112. Warto poszukać zanim załadujesz się w koszta przeróbek rozstawu.

Zauważyłem brak białych kwadratów wstecznego jak u mnie <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga