Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z 1.9 TDI] Kontrolka check

ODPOWIEDZ
wasermann
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 173
Rejestracja: 17 gru 2007, 20:28

[B4 1Z 1.9 TDI] Kontrolka check

Post autor: wasermann » 10 lut 2008, 22:47

witam.Po wlaczeniu zaplonu gasna kontrolki abs,poduchy a kontrolka check nie.Po odpaleniu gasnie.Tu na foru wyczytalem ze powinna zgasnac na wlaczonym zaplonie.Kiedys bylem podlaczony pod vaga i bylo zero bledow.Za co odpowiada check w tym roczniku data rejestracji styczen 94.Gdy kiedys podlaczalem sie pod vaga 3.11 to nlaczylem sie tylko z poduchami i abs.Czy na 6 sterownikow ktorys z pozostalych czterech to check?jak tak to proscilbym kogos o przeslanie mi programiku vaga lub innego z opisem na polskie instrukcje wasermann3@wp.pl.Bo jestem nie kumaty w tym(na emule sciagnalem jakies dziwne rzeczy).Mam fejsa od viakena. :shock:
audi sluchać

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 11 lut 2008, 08:41

Miałem kiedyś podobna sytuacje i wlace nie jest to reguła ze po zapłonie musi zgasnąc. Jesli kontrolka chceck gaśnie Ci po odpaleniu auto to nie powinieneś sie niczym przejmować, problem (wykryta uterka - zapisana) bedzie sygnalizowana na właczonym silniku, wtedy bedziesz musiał poszukac przyczyny. Co do fajsu i oprogramowania rzuć okiem na strone viakena tam wszystkiego sie dowiesz.

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 11 lut 2008, 10:12

U mnie też gaśnie dopiero po zapaleniu auta. Liczy się to że gaśnie czyli nie ma błędów a kiedy gaśnie to już mniejszy problem.

Awatar użytkownika
pilocik69
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: pilocik69 » 12 lut 2008, 20:05

Nie popieramy piractwa ;-) , poszukaj dobrze na necie torrenty i emule mnostwo tego jest.

tu masz instrukcje do Vaga
instrkcja
instrukcja 2
...............TDI POWER................

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga