Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 Avant B4]Reanimacja Obrotomierza i rolety

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiedzmin
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 123
Rejestracja: 09 gru 2006, 12:51
Lokalizacja: Katowice lub Wawa

[80 Avant B4]Reanimacja Obrotomierza i rolety

Post autor: wiedzmin » 09 gru 2006, 21:21

Mam problem ze swoim obrotomierzem
Raz działa a raz nie... jak jest zimno nie działa jak ciepło to działa.. czasem na dziurach opada na 0. Zimny lut ??? czy moze cos z płytka licznika- bo mam z nia kilka problemów. Moze ktos ma sama plytke do licznika.


Problem 2 roleta bagaznika kupilem auto z roleta w wersji rozwinietej .... do dzis sie nie zwinęła ??? reanimował ktos ją ??
Ostatnio zmieniony 12 gru 2006, 22:52 przez wiedzmin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
foxbat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 614
Rejestracja: 23 lis 2006, 21:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: foxbat » 10 gru 2006, 18:26

Z roletą to dośc ciężka sprawa bo to element raczej nie rozbieralny. Używka w średnim stanie to na allegro ok 160-200zł, więc dośc drogo. W twojej pewnie się sprężynka zerwała, może gdzieś na szrocie z połamanej dałoby radę wyciągnąc, ale to chyba tak jak z pasami bezpieczeństwa - jak po wymontowaniu z wozu za bardzo się zwiną to już są nie do użycia...

Awatar użytkownika
cobra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2112
Rejestracja: 22 lis 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cobra » 10 gru 2006, 18:30

Wiedzmin musiałbyś rozkręcić licznik i sprawdzić wszystkie luty, a także ścieżki na głównej płytce... jeżeli opada do 0 tzn że coś gdzieś nie łączy... a może piny w które wchodzą styki z obrotomierza są jakieś przyrdzewiała, albo zabrudzone... rozbierz i sprawdź - wbrew opinii to wcale nie jest takie trudne :-)

Awatar użytkownika
RafaeL09
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 22 kwie 2007, 19:47
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: RafaeL09 » 02 kwie 2008, 16:56

Witam,
a zna ktoś może sposób na trzeszczącą roletę bagażnika? Od jakiegoś czasu dobiegają z niej potworne trzaski jadąc po nierównej nawierzchni. Gdy jest zwinięta - cisza! Jak rozwinę - trzeszczy. Czy ciepło, czy zimno - trzeszczy. Owijałem taśmą izolacyjną końcówki drążków mocujących, pryskałem WD 40, wszystko na nic. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?
Pozdrówka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga