Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.6 ABC] nierówna praca silnika

Wszystko co tyczy się silników V6
ODPOWIEDZ
Ramalho
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 54
Rejestracja: 07 paź 2011, 16:49

[B4 2.6 ABC] nierówna praca silnika

Post autor: Ramalho » 06 cze 2016, 10:56

Witam! Mam problem ze swoją 80 mianowicie po wymianie silnika nie chodzi jak trzeba, ładnie odpala ale kiepsko wkręca się w obroty dzieje się tak na Pb jak i na Lpg. Ciśnienie na cylindrach jest, świece i kable nowe wydaje Mi się, że to coś z zapłonem jak się wkręci na 3500 rpm to już normalnie idzie. Teraz pytanie czy czujnik G28 jakoś konkretnie się ustawia czy to bez różnicy ? w sumie jest na oliwkach to jakaś regulacja musi być, Dwa czy jak auto odpala to oznacza ze czujnik G4 jest sprawny ? Brakuję Mi już pomysłów do tego problemu, dodam jeszcze, że auto NIE DAJE SIĘ PODŁĄCZYĆ PO KOMPUTER.

Chłopaki pomóżcie :-)

Awatar użytkownika
PuSzEk
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 502
Rejestracja: 22 sty 2011, 21:46
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: PuSzEk » 06 cze 2016, 15:57

G28 lub G4 do przestawienia, miałem ten sam problem, brak mocy, strzały w wydech, wymiana czujnika na inny i delikatne przestawienie pozycji dała pożądany efekt :-) u mnie wymieniane były dwa od razu z tego co pamiętam mysli_

Ramalho
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 54
Rejestracja: 07 paź 2011, 16:49

Post autor: Ramalho » 06 cze 2016, 19:43

Wrócę do do domu i sprawdzę. U mnie dzieję się dokładnie co napisałeś.. Może pomoże

[ Dodano: 2016-06-06, 19:43 ]
Zacząłem rozkręcać tam aby się dostać do czujnika G28 i z tego co zauważyłem to był on w położeniu jak najbliżej koła zamachowego i na dodatek na czujniku leżała śrubka ( spadła mi najwidoczniej podczas przerzutki) Czy ta śrubka mogła powodować zakłócenie sygnały z czujnika ? Czujnik wyjęty na mierniku Ohmy i działa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga