Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 sedan AEB 1.8T] Problem z Abs'em

ODPOWIEDZ
sopel85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 92
Rejestracja: 27 mar 2010, 09:30
Lokalizacja: Kalisz

[B4 sedan AEB 1.8T] Problem z Abs'em

Post autor: sopel85 » 28 mar 2010, 14:37

Witam mam taki dosc dziwny problem z abs'em i nie tylko mianowicie , abs dosc czesto mi sie wlacza i wylacza dokladniej rzecz biorac raz lapie jedno raz drugie kolo , prawidlowo dziala tylko przy delikatnej predkosci , chociaz nie to jest tak nie pokojace jak to ze hamulec mi zanika , mianowicie jezeli hamuje gwaltownie pedal trzyma sie wysoko , jezeli hamuje powoli pedal potrafi uciec w podloge i wcale sie nie zatrzymac , dodatkowo jezeli przypuszczalnie stoje na swiatlach i trzymam hamulec, auto jezeli sie go nie docisnie nizej potrafi popuscic i zjechac.

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 30 mar 2010, 11:19

Zacznij od regeneracji lub wymiany pompy hamulcowej.

pol1-21
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Suwalki

Post autor: pol1-21 » 23 lis 2010, 23:04

Witam ja mam trochę inny problem z abs w audi b4 2.3 a mianowicie mam zamontowany abs ale nie działa wcześniej nie działało nic dziś w głównej skrzynce bezpieczników złożyłem przekaznik nie oryginalny wedle rozpiski przekazników jest to numer 6 i zaświeciła mi się kontrolka na włączniku abs prosze o pomoc bo 6 wedle rozpisek to przekaznik klimatyzacji
Wałek

Awatar użytkownika
blacksjz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 514
Rejestracja: 12 kwie 2008, 17:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: blacksjz » 12 sty 2011, 14:11

sopel85 pisze:Witam mam taki dosc dziwny problem z abs'em i nie tylko mianowicie , abs dosc czesto mi sie wlacza i wylacza dokladniej rzecz biorac raz lapie jedno raz drugie kolo , prawidlowo dziala tylko przy delikatnej predkosci , chociaz nie to jest tak nie pokojace jak to ze hamulec mi zanika , mianowicie jezeli hamuje gwaltownie pedal trzyma sie wysoko , jezeli hamuje powoli pedal potrafi uciec w podloge i wcale sie nie zatrzymac , dodatkowo jezeli przypuszczalnie stoje na swiatlach i trzymam hamulec, auto jezeli sie go nie docisnie nizej potrafi popuscic i zjechac.
Nie lepiej podłączyć pod komputer tam pokaże ci błędy i będziesz wiedział co i jak :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy bezpieczeństwa Air bag i ABS”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga