Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Zmiany stylistyczne - opinie forum ?

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
GerB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3096
Rejestracja: 20 maja 2008, 22:11
Lokalizacja: KRK

Post autor: GerB3 » 18 lip 2008, 23:04

MaXuS pisze:Dla mnie cacy a to dlatego że jestem z pokolenia Tuningu i głośnej muzyki umcy umcy ;]
Też jestem z tego pokolenia ;-) ale mnie kręci szeroka felga i gleba :lol: , w 80tce każde zmiany poza serie w wyglądzie trzeba przemyśleć - tu pasuje tylko wspomniany zderzak od coupe i soczewki i już jest konkret.

Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 18 lip 2008, 23:41

Jak chcesz być oryginalny i się wyróżniać poza szereg to niestety gleba alusy i zderzak od S2 nie starczy:D hehe

Awatar użytkownika
Oofol
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3143
Rejestracja: 01 gru 2006, 16:26
Lokalizacja: Karkonosze/ORK
Kontakt:

Post autor: Oofol » 21 lip 2008, 04:42

O gustach sie nie dyskutuje. Jak dla mnie to twoja propozycja kolego jest lekko za nowoczesna jak do B3/B4. W C5 czy C6 to wyglada ok bo cala sylwetka jest naciagnieta/uproszczona, a tutaj mamy listwe boczna na tak jakby wzgorku i to sie nie bedzie specjalnie komponowac. takie moje zdanie. Ja lubie zmiany w obrebie wypustow seryjnych ale wszelkie wlasne pomysly popieram - o ile faktycznie jest to dzielo WLASNYCH RAK a nie zlecenie w jakims warsztacie.
Mam nadzieje ze nie spoczniesz i pokazesz efekty WASZYCH kontemplacji.
Bede sledzil topic.
Pozdrawiam igratuluje zaangazowanej kobiety ;-)

Awatar użytkownika
RaKo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 674
Rejestracja: 11 paź 2007, 17:44
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 21 lip 2008, 11:00

Nic tu nie widzę podobnego do A6.Taki tuning to wieś tuning,chętnie wyśmieje Twój zderzak jak zobaczę na żywo i na 100% nie będe jedyny.Nie obraź się ale wiocha i tyle <ok>
Lepiej zainwestuj w olej albo w paliwo :mrgreen:

Awatar użytkownika
kula_sc
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 248
Rejestracja: 19 kwie 2008, 14:29
Lokalizacja: Zagłębie
Kontakt:

Post autor: kula_sc » 22 lip 2008, 12:03

jak dla mnie to nie bardzo takie coś...
ja lubię ładną Felge do tego ładna końcówka wydechu, miłe mruczenie silnika i delikatnie przyciemnione szybki :-)
bo jak czasem widze na mieście auta w stylu Calibry LPG z mega spoilerem i światłami z przodu z BMW i z tyłu ala Lexus i rynną zamiast wydechu to aż mi sie nie dobrze robi :-D

Awatar użytkownika
willi
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 989
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:12
Lokalizacja: KONOTOP-LUBUSKIE

Post autor: willi » 22 lip 2008, 19:41

Ja tam napisze tak rób tak żeby było dobrze a jak skończysz to sie poprostu pochwal bo to co zrobiłeś na kompie w rzeczywistości będzie i tak wyglądało inaczej tu coś dokleisz tam coś utniesz i może wyjśc z tego coś ciekawego

Ps. temat czy może być? więc najpierw popatrz co napiszą inni pużniej przemyśl poskładaj wszystko do kupy i działaj :mrgreen:

mellow_pak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:03
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: mellow_pak » 23 lip 2008, 00:04

chyba nudzi ci sie i bawisz sie w paincie ????

Katesh2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 04 lip 2008, 16:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh2 » 23 lip 2008, 14:19

Powiem tak... na żywo inaczej wszystko wygląda... Jednak jedna rada jesli ciągniesz rant do przodu to również zakończ jakoś go po drugiej stronie... inaczej wizualizacja da efekt odwrotny... Wszystko rób z własnym smakiem i pro-aerodynamicznie to TOBIE ma się podobać masz być z tego dumny... a spodoba się innym...

Panowie którzy tak krytykujecie, prawdopodobnie nie macie wyobraźni... i to co wam zaserwują w fabryce uwazacie za genialne... powiem wam że większość producentów ma swoich fabrycznych tunerów a za kilka plastików + dodatek napisu dodajecie po kilka tys euraków.

Działaj dalej. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2008, 19:58 przez Katesh2, łącznie zmieniany 1 raz.

noorbi

Post autor: noorbi » 23 lip 2008, 19:17

Katesh2 pisze:Panowie którzy tak krytykujecie prawdobnie albo nie macie wyobraźni
no nareszcie ktoś zdiagnozował moją przypadłość, a już się bałem że nikt się nie gapnie <rotfl2>
Wyobraźnia to nie jest robienie z samochodu cyrku na kołach, przerabianie na jeżdżący kolorowy, nadmuchany barakowóz.
Wyobraźnia to tuning auta ze smakiem, tak aby auto się wyróżniało ale zachowało charakter :!:
Mamy w Klubie kilka aut za którymi każdy się obejrzy, a nie mają na sobie nawet grama tandety, o kogo mi chodzi - wiadomo <ok>

Katesh2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 04 lip 2008, 16:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh2 » 23 lip 2008, 20:00

Nie napisałem by zrobił z samochodu tandetę lub jak to piszesz cyrk na kółkach... dodatkowo jeśli zauwazysz "tuning wizualny" ma nie tylko na celu upiększania auta ale dodatkowo polepszenie aerodynamiki... ( nie chodzi o opływ a o przyczepność... ) Tona plastiku nigdy nie była mile widziana... szczególnie w samochodach 1.0... i mocy 50km... a takie też widziałem...

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 23 lip 2008, 20:07

Katesh2 pisze:polepszenie aerodynamiki... ( nie chodzi o opływ a o przyczepność... )

...o jakiej przyczepności mówisz :roll: :?:

noorbi

Post autor: noorbi » 23 lip 2008, 20:33

Katesh2 pisze: dodatkowo polepszenie aerodynamiki... ( nie chodzi o opływ a o przyczepność... )
według mnie potrzebny jest do tego tunel, a nie własnoręczne szpachlowanie....

DRED
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1040
Rejestracja: 23 lis 2006, 09:23
Lokalizacja: stolica

Post autor: DRED » 23 lip 2008, 23:23

kolego przyczepność o której piszesz to powinna się pojawiać powyżej 150-160 km/h bo poniżej to można sobie to w buty wsadzić

zobacz , że te wszystkie auta typu S RS jakoś nie mają "tej przyczepności" a trzymają się drogi świetnie . Wiem co pisze , jeździłem eSkami i RSkami i "zwykłymi" audicami. docisk somochodu tak by auto bylo sterowne to grubo powyżej 200 i jest to stosowane w autach szybkich jak 911 Turbo , Veyron R8 ECT
wszystkie spoilery przytwierdzone na stałe to zaczynają mieć znaczenie powyżej prędkości 150 by nie bylo neipożądanych zawirowań za autem i lekko dociskało tył . Wszystkie inne i przy mniejszych prędkościach są to zwykłe gadżety.
w zasadzie żadne B3 po za 7A nie ma co ganiać z takimi prędkościami za często więc IMHO Twoja teoria o dociskaniu jest tu trochę nie na miejscu w przypadku tego egzemlarza.

co do samej przerobki to mi sie nie podoba o tyle , że błotnik ma za duży i za nisko schodzący rant, zderzak wygląda strasznie "laminowato" co wg mnie nie jest zbyt ciekawym rozwiązaniem , a halogeny są za małe <- może jakby były okrągłe to by lepiej wyglądały
sory za chaotycznego posta ale troszkę zmęczony jestem.

Awatar użytkownika
X3LucH
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2008, 18:24

Post autor: X3LucH » 24 lip 2008, 23:48

noorbi pisze: według mnie potrzebny jest do tego tunel, a nie własnoręczne szpachlowanie....
Heh a według mnie tunel aerodenamiczny raczej nadaje sie do predkosci od 200 w gore po:

1. Nie osiagne takiej predkosci :-P
2. Nie buduje awionetki lub samolotu
3. Nie pisalem tez ze bede szpachlowal to sam :-)
4. I ostatnie Skad ja bym wziol ten tunel :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-25, 00:01 ]
DRED pisze: że błotnik ma za duży i za nisko schodzący rant, zderzak wygląda strasznie "laminowato"
Dzieki za opinie i mam tu male "ALE"

Tak naprawde zmiana bylaby minimalna (czyli sciagniecie listw ze zderzaka i wyrownanie go. No i zjednolicenie listw pod swiatlami czy jak to sie tam nazywa ) Co do rantu moze i racja ale to tylko projekt na PhotoShop-ie i wszystko da sie jeszcze zmienic Jak narazie czerpie informacje co z czym i patrze jak wy to widzicie :)

Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2008-07-25, 00:18 ]
noorbi pisze: Wyobraźnia to tuning auta ze smakiem, tak aby auto się wyróżniało ale zachowało charakter

Chcialbym zobaczyc tuning ze smakiem spod twoich rak Moim zdaniem kazdy tuningowany samochod ma zachowany swoj charakter wystarczy popatrzec na jego linie i wiemy co to za marka Takiego jestem zdania

P.s Jesli zachowanie charakteru i tuning ze smakiem sprowadza sie do pomalowania list w kolorze samochodu to za taki tuning ze smakiem podziekuje :-P

Pozdrawiam :)

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 25 lip 2008, 02:17

MaXuS pisze:Dla mnie cacy a to dlatego że jestem z pokolenia Tuningu i głośnej muzyki umcy umcy ;] Napisz na Pw jak chcesz robić ten zderzak i czy przerabiać ori?? A i nie wiem ile masz lat ale tu większość Panów nie zna sie na dzisiejszej modzie;) heh;) :mrgreen:
buahahaha,dawno sie tak nie usmialem <ok> -pokolenie Tjuning?Kolego,chyba pomyliles web site-to jest strona Audi80.pl,a nie ModnyGogus.pl :mrgreen: .Byc moze nie znamy sie na obecnej modzie,ale tez nie nosimy damskiej bielizny ;-) .W kazdym razie wracajac do tematu,projekt zderzaka jest totalna porazka,wyglada paskudnie,jest wrecz oblesny :cry: .Natomiast pozytywna strona calego pomyslu jest to,ze zrobiles projekt graficzny/podziekowania dla Twojej partnerki/,i zapytales o opinie.Mysle,ze z pomoca klubowiczow z czasem zrobisz bardzo zacne auto,czego zycze Ci z glebi serca <piwo> .A obecny projekt potraktuj jako niebyly i nigdy do niego nie wracaj.Pozdrowiska <piwo>

Zablokowany

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl