Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4, Quattro 2.0 ABK E 92] tuleje tylnego wahacza właściwe ?

ODPOWIEDZ
AmOnO

[B4, Quattro 2.0 ABK E 92] tuleje tylnego wahacza właściwe ?

Post autor: AmOnO » 06 lis 2012, 14:13

Robiłem remont zawieszenia w mojej drugiej audiczce jak w temacie i po wymianie kilku istotnych elementów z przodu i z tyłu które zasugerowano mi na SKP postanowiłem pojechać na geometrię. Niestety okazało się że auto jest kompletnie rozjechane ale to szczegół. Panom z przodu nie udało się odkręcić śrub regulacyjnych i odesłali mnie do mechanika na usprawnienie tych własnie śrub, ale powiedzieli również iż na tyle w prawym kole jest luz na wahaczu tylko na tej tulei którą zaznaczyłem na etce i nawet to wyrysowali na kartce wiec i tak ustawianie na nic by sie zdało. Proszę zerknąć na obraz z ETKI. Chodzi o zaznaczony element na foto. Wg ETki są tam wprasowane dwie tuleje które są takie płaskie. I moje pytanie brzmi czy rzeczywiście są tam dwie tulejki o takim numerze?? Oglądałem auto po zdjęciu koła ale tego dostrzec nie idzie. Pytam gdyż w sklepie gdy podałem nr oryginału z ETK to powiedziano mi że ta tuleja jest do tego wahacza tyle że nie od strony kufra jak zaznaczyłem na czerwono tylko ta pierwsza nie zaznaczona na etce przeze mnie. Wiec proszę znawców tematu o konkretną odpowiedź żebym nie strzelił gafy przy zakupie.




Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wahacze, zwrotnice”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga