Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 All] Kierownica sportowa Cabrio,S2/Kierownica z poduszka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

[B4 All] Kierownica sportowa Cabrio,S2/Kierownica z poduszka

Post autor: Słonik » 03 lip 2008, 11:25

Kilka dni temu postanowilem przymierzyc kierownice od kumpla Cabrio do swojego Competition(mam kierownice z poduszka), no i wszystko fajnie elegancko tylko jest jedno ale, w mojej kierownicy bolec/styk od klaksonu dotykajacy pierscienia i przesuwajacy sie po nim w momencie skretu wychodzi z kolumny kierownicy a pierscien jest na kierownicy natomiast w Cabrio jest na odwrot, bolec wychodzi z kierownicy a pierscien jest na kolumnie. :shock: Efekt taki ze klakson nie ma prawa działac bo poprostu nie ma polaczenia. Jest to o tyle mądrze zrobione ze bolce sa umiejscowione w roznej odleglosci od srodka kiery przez co nie zawadzaja o siebie w momencie skretu i wszystko jest OK tylko ze brak klakasonu :-/ Wie ktos jak to rozwiazac :?: Jedyne co mi przychodzi do głowy to przełożenie kiery razem z pajakiem wtedy by bylo wporzadku.
PS-Cabrio rocznik 92', Competition 94'.

Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Re: [B4 All] Kierownica sportowa Cabrio,S2/Kierownica z podu

Post autor: Kornel » 03 lip 2008, 19:00

Słonik pisze:Kilka dni temu postanowilem przymierzyc kierownice od kumpla Cabrio do swojego Competition(mam kierownice z poduszka), no i wszystko fajnie elegancko tylko jest jedno ale, w mojej kierownicy bolec/styk od klaksonu dotykajacy pierscienia i przesuwajacy sie po nim w momencie skretu wychodzi z kolumny kierownicy a pierscien jest na kierownicy natomiast w Cabrio jest na odwrot, bolec wychodzi z kierownicy a pierscien jest na kolumnie. :shock: Efekt taki ze klakson nie ma prawa działac bo poprostu nie ma polaczenia. Jest to o tyle mądrze zrobione ze bolce sa umiejscowione w roznej odleglosci od srodka kiery przez co nie zawadzaja o siebie w momencie skretu i wszystko jest OK tylko ze brak klakasonu :-/ Wie ktos jak to rozwiazac :?: Jedyne co mi przychodzi do głowy to przełożenie kiery razem z pajakiem wtedy by bylo wporzadku.
PS-Cabrio rocznik 92', Competition 94'.
Chyba właśnie tylko to ci zostaje :-/

Awatar użytkownika
formatic
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 19 mar 2008, 09:46
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: formatic » 04 lip 2008, 15:35

ja swojego pajaka nie oddam o nie :evil: :mrgreen:

nivre
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 16 gru 2007, 12:05
Lokalizacja: RSA/Sanok
Kontakt:

Post autor: nivre » 05 lip 2008, 18:18

Witam. Zostaje jeszcze opcja, żeby klakson był pod manetką spryskiwacza tylnej szyby. Ja u siebie tak musiałem zrobić po założeniu kiery od A4 2001. Wystarczy w pająku odnaleźć 2 wolne piny od spryskiwacza tylnej szyby i podłączyć pod klakson. Oczywiście trzeba również pociągnąć dodatkowo kable. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga