Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 TD AAZ] Klimatyzacja montaz.

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Motostacja
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 15 sty 2015, 22:45

tower pisze:Czy G202 w każdym przypadku oznacza masę
Raczej symbol masy oznacza masę a G202 to oznaczenie konkretnego miejsca gdzie się daną masę podłącza. Jak masz wiązkę i puścisz ją jak w oryginale to zobaczysz gdzie mniej więcej była masa podłączona po umiejscowieniu kabla z oczkiem.

Na linii spotykają się wszystkie urządzenia diagnozowalne tą linie (ECU silnika, ABS, Airbag, klima).

hertzh1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2016, 13:57

Post autor: hertzh1 » 09 sie 2016, 14:03

Witam

Mam pytanie dotyczące skroplin klimatyzacji, jak dostać się do tego zbiorniczka gdzie one spływają, ponieważ przy zakrętach (przechylenie samochodu) z klimatyzacji wydostają się kłęby pary wodnej (zimnej) a dywanik zrobił się już mokry. Mechanicy mówią mi, że to gdzieś w tunelu środkowym, ale z tego tematu wynika, że to gdzieś za schowkiem. nie chcę rozbebeszać samochodu bez sensu. Silnik 1Z Cabrio klima manualna.
Jeżeli jest to gdzieś na forum to przepraszam, ale szukając skropliny klimatyzacji nic nie znalazłem.

Grzegorz-DTR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2007, 19:12

Post autor: Grzegorz-DTR » 09 sie 2016, 15:01

hertzh1 pisze:Witam

Mam pytanie dotyczące skroplin klimatyzacji, jak dostać się do tego zbiorniczka gdzie one spływają, ponieważ przy zakrętach (przechylenie samochodu) z klimatyzacji wydostają się kłęby pary wodnej (zimnej) a dywanik zrobił się już mokry. Mechanicy mówią mi, że to gdzieś w tunelu środkowym, ale z tego tematu wynika, że to gdzieś za schowkiem. nie chcę rozbebeszać samochodu bez sensu. Silnik 1Z Cabrio klima manualna.
Jeżeli jest to gdzieś na forum to przepraszam, ale szukając skropliny klimatyzacji nic nie znalazłem.
Wystarczy jak wyjmiesz schowek pasażera. Potem na samym końcu będziesz widział puszkę parownika/nagrzewnicy, a z niej będzie wychodził gumowy wężyk, średnicy kciuka. biegnie między tą puszką a ścianką grodziową.

Tu masz zdjęcie jak to wygląda. Z lewej strony "żółtego czegoś" jest początek, środek na ściance grodziowej, a koniec koło łapy silnika w komorze silnika

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga