Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi Cabriolet] by Route 66

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 20 lip 2013, 21:40

dzieki DEDHI.Wlasnie ludziska powiadaja,ze malo bylo szarego wnetrza w europie-przyznam sie szczerze,ze ile 80ek mialem w zyciu,zazwyczaj byly z szarym wnetrzem,jedynie 2wie z niebieskim.Ciesze sie,ze sie podoba ;-) .Ogolnie najpierw sprzatanie i serwis-na extrasy czas przyjdzie,jak Bog da i koledzy z forum pomoga :-D :-D :-D .
p.s.

czy ktos moze odklejal kiedys ta czarna okladzine z progow?Jak to sie robi,moze jakies podpowiedzi? :-P .Pozdrowiska

Awatar użytkownika
audki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 563
Rejestracja: 24 gru 2010, 10:03
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: audki » 20 lip 2013, 22:07

Nie odkleisz tego :) daj sobie spokój, bardzo łatwo ja uszkodzić a nowa kosztuje 250 zl także się zastanów dobrze :)

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 20 lip 2013, 22:25

audki pisze:Nie odkleisz tego :) daj sobie spokój, bardzo łatwo ja uszkodzić a nowa kosztuje 250 zl także się zastanów dobrze :)
no trudno-mam przy jednej nalot rdzy,wiec musze ja usunac.Jezeli uszkodze,to trudno,kupie nowa.Wazne,ze nie sa metalowe tylko z tworzywa ;-) .W kazdym razie kolego serdeczne dzieki za podpowiedz.Pochwalony <piwo>

Awatar użytkownika
VinCe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 263
Rejestracja: 01 lip 2011, 22:07
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Post autor: VinCe » 20 lip 2013, 22:50

ja odklejałem i nie jest chyba mozliwe zeby odkleić nie niszcząc tego. jest to na taśmie dwustronnej oczywiście ale mega mocnej. trzeba to po prostu zrobić siłowo. podgrzewałem to troche lepiej sie odklejało ale jednoczesnie troche sie deformowało, wiec raczej trzeba to zerwać i kupić nowe

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 20 lip 2013, 23:26

VinCe pisze:ja odklejałem i nie jest chyba mozliwe zeby odkleić nie niszcząc tego. jest to na taśmie dwustronnej oczywiście ale mega mocnej. trzeba to po prostu zrobić siłowo. podgrzewałem to troche lepiej sie odklejało ale jednoczesnie troche sie deformowało, wiec raczej trzeba to zerwać i kupić nowe
dobrze wiedziec-wiec heat gun tez odpada raczej :-? .No nic,powesze jeszcze za jakas mocna chemia,moze cos wykabinuje-zdejmowana bedzie na 100%-dam znac,czy cos osiagnalem.
p.s.
serdeczne dzieki VinCe za cenna podpowiedz <piwo>

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 21 lip 2013, 21:37

@ Route 66 chemi nie używaj bo zniszczysz i będzie niezdatna do założenia.
Spróbuj na spokojnie podgrzać opalarką i powoli ale to bardzo powoli podważyć i ręcznie odklejać ;-)
Teraz dopiero zerknąłem że sporo miałeś miałeś tych Audiczek szacun <piwo>

Awatar użytkownika
quattroBandit
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 18 lip 2013, 15:10

Post autor: quattroBandit » 21 lip 2013, 22:05

ewentualnie podcinać linką do wycinania szyb, ale musisz sie liczyc z tym, że znaczne szkody na lakierze będziesz miał. Ale skoro jest ruda, to i tak będziesz malowac... ;-)

piszecie Panowie, ze ta listwa 250pln, a nie wie ktoś czy są jeszcze dostępne listwy progowe do B3? :mrgreen:

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 21 lip 2013, 22:33

malowane bedzie na 100%-panowie,mi nie chodzi o oszczednosci za wszelka cene-pytam z 2 powodow-pierwsze,nigdy tego nie robilem,wiec jestem ciekawy i szukam porady,po 2gie-nie lubie niszczyc bez potrzeby elementow Audi-jezeli sie nie da inaczej,to trudno,zakupie nowy.
p.s.
gdyby to byl japonski albo francuski shit to juz bym to wytargal,nawet glebogryzarka a wykonczyl pedzlem-ale tu Panowie i Panie,o Audi sie rozchodzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
quattroBandit
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 18 lip 2013, 15:10

Post autor: quattroBandit » 21 lip 2013, 22:46

Route 66 pisze:nawet glebogryzarka
hahaha, miszcz :lol: :lol: <ok> <ok>
ja bym spróbował tak jak koledzy wyżej proponują, opalarką podgrzać by element był bardziej elastyczny, szpachelką podważać, a tam gdzie nie da rady dojść, to dociąć linką do szyb ;-)

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 22 lip 2013, 18:28

Siema mistrzuniu 8-) :mrgreen:

No kolejny gruby projekt się szykuję, mimo że zepsuty jak napisał Bloku hah, ale jak będzie tak samo fajny jak coupe to ciekaw jestem efektu finalnego, bo niestety TTki nie miałem okazji zobaczyć :D
Widzę fajna stajnia OOOO jest, tak trzymać:)

A to że tutaj sami znawcy z bezwypadkami oczywiście :D to wiadomo od dawna:D Masz Pan składaka i tyle :mrgreen:
to tak jak ja dostałem wiadomość gdy chciałem sprzedać audi " Panie to za ile sprzedaż audi bo przecież na Audi 80 widziałem że był uszkodzony" a nie ważne ze cena 2800 i wszystko napisane czarno na białym :-D To napisałem żeby kupił bezwypadkowe TDI ze 180 tyś km za 5 koła i będzie zadowolony hahah
p.s.
gdyby to byl japonski albo francuski shit to juz bym to wytargal,nawet glebogryzarka a wykonczyl pedzlem-ale tu Panowie i Panie,o Audi sie rozchodzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Domyślam się czemu to napisałeś hahahaha

Pozdrowienia

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 22 lip 2013, 18:39

Sokole Oko,wiadomo,ze znafcof wielu <rotfl2> <rotfl2> -to byl powod,dla ktorego mnie tak dlugo na forum nie bylo.Ale zmienia sie na lepsze.A o japsach i francuzach nie pisalem z mysla o Tobie-wiesz,ze chronicznie ich nie nawidze i dla mnie to jezdzace kible ;-) .Anywaj,musze sobie cup holder zrezac-problem jest taki,ze mam jasny tunel,wiec czarny odpada :-/ ...chyba juz wiem,skad wziasc material <rotfl2> .....i dlaczego musi byc wciaz te cholerne slonce,poce sie od myslenia nawet

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 22 lip 2013, 20:08

no no cup holder fajna sprawa:P Ty pewnie jakoś przeżyjesz bo A3 masz z klimą a ja dziś 33 stopnie i duchota i klimy brak:D Obiecałem sobie że następne auto musi być z klimą :mrgreen:

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 22 lip 2013, 20:22

ślepak pisze:no no cup holder fajna sprawa:P Ty pewnie jakoś przeżyjesz bo A3 masz z klimą a ja dziś 33 stopnie i duchota i klimy brak:D Obiecałem sobie że następne auto musi być z klimą :mrgreen:
Slepak,a na ch...y mnie klima,jak nie mam dachu <rotfl2> <rotfl2> <rotfl2> .A3 Aga jezdzi :mrgreen: .A cup holder musi byc-chyba uzyje jako dawcy tunelu z sedana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

p.s.

:arrow: w dziale zlotow-reszta swiata,pojawil sie nowy watek-prosze o zapoznanie sie z nim :!:

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 22 lip 2013, 20:29

taaa jak jest 33 stopnie i nawet otwarcie okien nic nie pomoże to podejrzewam że w cabrio lepiej nie jest :D gorące powietrze w środku :-P :mrgreen: i już sie tak nie kulaj ze śmiechu ze mnie:D


dobra dobra zapoznam się :P:D mam nadzieje że w Szwablandi :D :mrgreen:

michalo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 285
Rejestracja: 28 maja 2012, 09:57

Post autor: michalo » 22 lip 2013, 21:45

Cabrio fajne.... dostęp do rarytasów to powinieneś mieć dobry <ok> pokrywa zaworów czerwona w super ale na H22A, B18C4....+ Turbo... to nie hania

sorry

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga