Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4/1Z] końcówki od spryskiwaczy

Awatar użytkownika
widmo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1267
Rejestracja: 18 sie 2007, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: widmo » 06 sty 2010, 11:58

dubbler pisze:Co potrzeba jeszcze do podgrzewanych spryskiwaczy, pod co się podpiąć?
spryskiwacze łączysz równolegle.
Brązowy do masy
Niebieski z paskiem podpinasz pod Niebiesko czerwony od silniczka wycieraczek

jak dajesz na spryskiwanie szyby to automatycznie dysze sie włączają ze silniczkiem wycieraczek.
Easyrider pisze:Swoją drogą 180 zl to jakaś szalona cena, na szrocie po 20zł sztuka. Nowe, niepodgrzewane kosztują 25 zł w sklepie.
Ja kupiłem nowe bo miałęm dość uzywek z uwaloną grzałką lub oberwanymi kabelkami. Nowe to nowe :-)
Easyrider pisze:Tak by the way - podgrzewane spryskiwacze właściwie nie są potrzebne, jeśli używa się płynu zimowego.
Ale ciepły (cieplejszy niż szyba czy otoczenie) płyn wylatujacy ze spryskiwacza lepiej rozmraża oblodzona szybę czy lepiej usuwa zanieczyszczenia z szyby. Przedłużając tym samym zywotnosc szyby jak i piór wycieraczek.

a co do płynu zimowego .... są płyny i płyny. ja zakupiłem sobie 5 butelek koncentratu w ASO do -70*
rozcienczam tak zeby wyszło -20*C do -25*C
do tego dolewam 100ml Izopropanolu (alkohol propylowy 99% czystosci do czyszczenia obwodów elektrycznych) na każdy zbiornik płynu.

Wtedy nie ma szan aby płyn zamarzł. <ok>

Artur_Lbn
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 94
Rejestracja: 02 gru 2009, 15:13
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Artur_Lbn » 07 sty 2010, 10:50

Easyrider pisze:Nowe, niepodgrzewane kosztują 25 zł w sklepie.
ja płaciłem po 5.50zł/szt tyle że zamiennik ale niczym nie odbiegał od oryginału

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga