Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 b3 1,8S 87r] problem z zamknięciem maski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
davidpolska
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 479
Rejestracja: 25 lut 2007, 08:59
Lokalizacja: RZESZÓW

[80 b3 1,8S 87r] problem z zamknięciem maski

Post autor: davidpolska » 03 mar 2008, 15:04

Witam mam otóż mały problem, niedomyka mi się maska z lewej strony czyli od kierowvy i tak odstaje do góry. Ten cycek co jest w masce nie chce wejśc jak się ją zamyka w łape co trzyma reflektor. Można to jakoś wyregulować bo jak narazie to odkręciłem tego cycka od maski i znou przykręciłem ale w innej pozycji ale teraz to wogóle mi się maksa nie chce otworzyć z tej strony. Z drugiej jak pociągne za dźwignie w kabinie to odskkuje a z lewej woóle , jak ją dociskam to trzyma mi jakby taka gąbka czarna w rynience co woda spływa(kolo koja co trzyma maske).
nazwij temat zgodnie z regulaminem, w przeciwnym razie temat leci do kosza


Cobra tutaj niema o czym dyskutować, kasujesz albo poprawiasz.
Frano
Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 09:24 przez davidpolska, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
goldi j51
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3625
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:01
Imię: Robert
Model: Audi A6
Nadwozie: Sedan
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: goldi j51 » 04 mar 2008, 12:13

jak bardziej wkręcisz ten cycek jak ty to nazwałeś to maska bardziej zejdzie do dołu :-D

afro

Post autor: afro » 04 mar 2008, 17:09

mi tez od strony kierowcy nie chce sie domykac ja cofam linke od maski bo mi nie wraca po pociagnieciu jej i raczej pomaga lub jesli i to mi nie pomaga ruszam linka tam kolo tego cycka i wtedy sie zamyka

chlopasek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 177
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:54

Post autor: chlopasek » 07 mar 2008, 20:17

A sprawdz kolo tego zamka koło reflektora jest taki drut,to jest sprężynado tego zamka u mnie wypadł ze swojego miejsca i sie maska jedna stroną nie zamykała zamek wogóle nie trzymał,a te sprężyny w klapie można regulowac w prawo w lewo góra dół bardzo prosto

descandida
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2008, 21:10
Lokalizacja: WAŁBRZYCH

Post autor: descandida » 07 mar 2008, 20:48

regulacja śrubami jest bardzo prosta, nie powinniście miec z tym problemu, warto też przesmarowac te "cycyki" :-D , aby się nie klinowały, pamietac należy,że otwieranie maski to bardzo ważna sprawa, nie życzę nikomu, ale co w razie pożaru jak maska sie klinuje?

jacu78

Post autor: jacu78 » 09 mar 2008, 12:01

Zgadza się, regulacja tych bolców od maski jest prosta. Wystarczy poluzować podkładkę pod sprężyną i dokręcić/odkręcić owy bolec, następnie dokręcić podkładkę. Gotowe.

Awatar użytkownika
Selfish
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 184
Rejestracja: 27 cze 2007, 17:46
Lokalizacja: Nowhere

Post autor: Selfish » 09 mar 2008, 12:33

Jest jeszcze jedna opcja. Jak masz zamkniętą maska obejrzyj dokładnie szczeliny między maską a błotnikami. Jeśli nie są takie same to zamiast kombinować z "cyckami" [ :mrgreen: ] pomoże regulacja na zawiasach maski (przy przedniej szybie).

Jeśli szpary są takie same to tak jak koledzy wyżej pisali.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga