Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 all ] Tabliczka znamionowa

Zablokowany
afro

[B4 all ] Tabliczka znamionowa

Post autor: afro » 07 maja 2008, 16:54

Witam.
Mam jedno pytanie. Gdzie znajduje się w b4 tabliczka znamionowa. Zbliża mi się przegląd i jak co roku od dwóch lat będą panowie diagności lamentować ,że jej nie mam. Mam 3 znajomych którzy mają b4 i tez nie wiedzą gdzie znajduje sie tabl. znamionowa w ich samochodach.Dodam ,ze auto mam sprowadzone z Austrii. Znalazłem 1 temat na forum ale nie ma tam informacji gdzie ta tabliczka powinna się znajdować viewtopic.php?t=7863&highlight=tabliczka+znamionowa

Awatar użytkownika
czarekj
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2768
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:30
Lokalizacja: Warszawa/Zambrów

Post autor: czarekj » 07 maja 2008, 20:27

Szukaj przy górnym mocowaniu prawego amortyzatora. Tabliczka powinna być przynitowana do przegrody czołowej.

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 07 maja 2008, 21:35

jeśli jej nie masz to musisz isc do wydziału komunikacji o zgodę zrobienia zastępczej tabliczki znamionowej ;-)
koszt ok. 20zł

Awatar użytkownika
Omen
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 320
Rejestracja: 23 mar 2007, 07:06
Lokalizacja: RJS

Post autor: Omen » 08 maja 2008, 13:39

Tabliczka znamionowa w formie metalowej tabliczki lub wklejki może znajdować się na wzmocnieniu czołowym, wzmocnieniu bocznym prawym, przegrodzie/grodzi czołowej albo słupku środkowy.

Pozdr. Adam

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 08 maja 2008, 16:34

Tabliczka jest na ściance grodziowej z prawej strony przy kielichu amortyzatora, koszt wyrobienia nowej to nie 20zł ale około 100zł ;-) Diagnosta wystawia papier z którym trzeba iśc do wydziału komunikacji, tam daja skierowanie do nabicia i w stacji obsługi nabijaja tabliczke zastepcza.

afro

Post autor: afro » 09 maja 2008, 18:00

kurde sprawdzilłem wczoraj i nie mam tej tabliczki. Narazie pojade na przegląd jak nie podbiją to pojade wyrobic ale od dwóch lat przechodzi przeglądy. Dzięki wszystkim za info.

[ Dodano: 2008-05-22, 14:54 ]
i juz po sprawie przegladu mi nie podbili wiec bylem w wydziale komunikacji, dostałem skierowanie na nabicie tabliczki - opłata skarbowa 10zł. A na stacji diagnostycznej za wyrobienie i nabicie tabliczki zastępczej 36zł.

Zablokowany

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga