Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3] Uszkodzona klapa bagażnika

ODPOWIEDZ
SKNBLR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2012, 11:59

[B3] Uszkodzona klapa bagażnika

Post autor: SKNBLR » 04 lut 2014, 16:22

Witam mam problem z bagażnikiem w moim Audi B3 z 1991r , zablokował mi się zamek tak że nie jestem w stanie przekręcić kluczyka. Dodatkowo złapałem gumę i koło zapasowe mam w bagażniku i nie mogę podjechać do jakiegoś mechanika. Zanim tu napisałem przeczytałem sporo tematów na temat awaryjnego otwarcia bagażnika, ale niestety nie radze sobie z tym otwarciem. Zdjąłem tylną półkę z głośnikami oraz tylna kanapę z samochodu i próbowałem się dostać przez otwory do bagażnika za pomocą drutu. Jednak na zamku jest taka czarna osłonka której nie jestem w stanie zdjąć od wewnątrz. Próbowałem też od rejestracji ale jest ona przykręcona śrubami od wewnątrz bagażnika i nie mogę jej zdjąć. Czy ma ktoś jakiś patent na otwarcie bagażnika? Nie wierze że Niemcy nie mieli jakiejś sztuczki żeby go otworzyć. Kupiłem już nawet nowy zamek do bagażnika i zastanawiałem się czy nie dać jakiemuś włamywaczowi kasy żeby mi go otworzył, ale nie chce póki co dać komuś zarobić 100 zł za 5 minut roboty jak jest na to inny sposób. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.


[ Komentarz dodany przez: PieterB: 2014-02-04, 17:16 ]
tag ma być na początku tematu :!:
Ostatnio zmieniony 04 lut 2014, 17:16 przez SKNBLR, łącznie zmieniany 2 razy.

oskars1434
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 180
Rejestracja: 27 lut 2013, 19:33

Post autor: oskars1434 » 04 lut 2014, 17:11

Spróbuj może innym kluczykiem jakimś starszym (kolega ma stary kluczyk i na parkingu 5 po kolei otwierał nawet passaty B3 i golfy 3 się dało) może się zapadka zablokowała pare razy tak miałem albo psiukni WD czy coś podobnego

Awatar użytkownika
andi77
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2114
Rejestracja: 03 lip 2010, 16:35
Lokalizacja: Lubelskie (LWL)

Post autor: andi77 » 04 lut 2014, 17:25

Przy obecnej aurze może zamek zamarzł.

Awatar użytkownika
tomek1982
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1527
Rejestracja: 09 maja 2008, 11:45
Lokalizacja: Marki

Re: [B3] Uszkodzona klapa bagażnika

Post autor: tomek1982 » 04 lut 2014, 19:42

SKNBLR pisze:Witam mam problem z bagażnikiem w moim Audi B3 z 1991r , zablokował mi się zamek tak że nie jestem w stanie przekręcić kluczyka. Dodatkowo złapałem gumę i koło zapasowe mam w bagażniku i nie mogę podjechać do jakiegoś mechanika. Zanim tu napisałem przeczytałem sporo tematów na temat awaryjnego otwarcia bagażnika, ale niestety nie radze sobie z tym otwarciem. Zdjąłem tylną półkę z głośnikami oraz tylna kanapę z samochodu i próbowałem się dostać przez otwory do bagażnika za pomocą drutu. Jednak na zamku jest taka czarna osłonka której nie jestem w stanie zdjąć od wewnątrz. Próbowałem też od rejestracji ale jest ona przykręcona śrubami od wewnątrz bagażnika i nie mogę jej zdjąć. Czy ma ktoś jakiś patent na otwarcie bagażnika? Nie wierze że Niemcy nie mieli jakiejś sztuczki żeby go otworzyć. Kupiłem już nawet nowy zamek do bagażnika i zastanawiałem się czy nie dać jakiemuś włamywaczowi kasy żeby mi go otworzył, ale nie chce póki co dać komuś zarobić 100 zł za 5 minut roboty jak jest na to inny sposób. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.


[ Komentarz dodany przez: PieterB: 2014-02-04, 17:16 ]
tag ma być na początku tematu :!:
popsiukaj do srodka wd 40 jak ci pusci zamek strzykawką wpusc olej bo wd 40 wyplukuje smar i ci ponownie zamaznie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl