Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[cabrio] uszkodzony stelaż dachu elektrycznego

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trevor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 186
Rejestracja: 16 cze 2008, 19:01

[cabrio] uszkodzony stelaż dachu elektrycznego

Post autor: trevor » 24 maja 2011, 02:12

Witam, przy zaciąganiu dachu otworzyła się klapa, wszystko elegancko podjechało do góry i nagle "trach" "trach" zatrzymałem dach, wróciłem do pozycji wyjściowej i znowu spróbowałem zamknąć, udało się, aczkolwiek mam zapadniętą środkową podpórkę. Z zewnątrz widać tylko przerwaną nitkę ale dach jest poprawnie naciągnięty. W środku naciąg jest mocny ale tak jak wspomniałem środkowa podpórka zapadnięta i podczas jazdy coś stuka w okolicy tylnej szyby, co to może być? Jak to naprawić?

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 24 maja 2011, 02:23

trevor, echh to lipa. Ja nie mam pojęcia co mogło strzelić, ale mam nadzieję, że ktoś inny się wypowie.

Awatar użytkownika
meir
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 927
Rejestracja: 17 lis 2008, 22:48
Lokalizacja: Tychy

Post autor: meir » 24 maja 2011, 09:03

ściągnij podsufitkę i zobacz co jest nie tak :) ściągnięcie podsufitki nie jest takie trudne trochę małych śrubek i po sprawie cały stelaż będziesz miał na wierzchu :) w tamtych okolicach jest taki jak by pas parciany może on się przerwał ale tak jak mówię jak ściągniesz to będziesz widział

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 24 maja 2011, 10:14

hehe ja mam to samo, o ile dorze zrozumialem... przy stelazu schodza sie dwa otwory dwoch pretow i kiedys mi wypadla orginalna sroba i podczas skladania wlasnie czesc nad oknem kierowcy sie zapadla ale gdy zatrzaskuje dach raczka, wszystko sie usztywnia i gra gitara... ja to rozwiazalem wkaldajac byle jaka srobe pasujaca w otwory skrecilem nakretka z drugiej storny i banglalo, dopki znowu sie nakretka nie odkrecila, gwint nie zostal zerwany przez stelaz i mam srobke w plecy, a nie mam czasu znalesc drugiej i zrobic znowu to samo :mrgreen:

Awatar użytkownika
trevor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 186
Rejestracja: 16 cze 2008, 19:01

Post autor: trevor » 24 maja 2011, 11:02

a jak tą podsufitkę ściągnąć?

[ Dodano: 2011-05-25, 22:50 ]
temat ogarnięty, śrubki pasa puściły i pociągnęło całą rozpórkę w dół, teraz tylko pytanko, czy ktoś ogarnia temat tapicerowania i może wie kto mógłby przyszyć mi tą rozpórkę do materiału bo pasy na nowe śruby sam zamontuję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga