Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Pokrowce na karoserię

ODPOWIEDZ
maccwac
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2006, 22:13
Lokalizacja: rzeszów

[All] Pokrowce na karoserię

Post autor: maccwac » 12 lis 2007, 19:09

samochod stoi pod chmurka a w zwiazku tym, jakie jest Wasze zdanie na temat pokrowców. Czy to na zime dobre rozwiazanie? Wasze za i przeciw mozna tu wpisywac.
Pokrowce anty: deszczowe, sniegowe, slyszalem o takich co i przed gradem chronia.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 00:33 przez maccwac, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 12 lis 2007, 19:12

Może to i fajne :lol: bo skrobać nie trzeba. Ale bardzo niszczy lakier widziałem jak to sąsiad stosował. Aby to zdawało egzamin i nie niszczyło lakieru trzeba by było myć codziennie furkę i jeszcze wycierać do sucha. Takie jest moje zdanie.

maccwac
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2006, 22:13
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: maccwac » 12 lis 2007, 19:18

tak tez wlasnie sie bałem ze przy wietrze moze rysowac lakier. generalnie nie zamierzam jezdzic moim audi w zimie. zrobilem felgi a i przy niskim zawieszeniu przyznac musze ze ciezko sie jezdzi. w zimie pomecze be-ew-wu ojca 8-)
pokrowiec chcialem kupic na dluzszy zimowy postoj i od czasu do czasu przepalenie Audi. Moze od razu zapytam o felgi aluminiowe. Trzeba je jakos specjalnie na zime i zabezpieczac? mróz ich nie uszkodzi?

Awatar użytkownika
orkabmx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 327
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:46
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: orkabmx » 12 lis 2007, 20:15

pokorowiec
jezeli chodzi o pokrowiec ja mam na sklepie u siebie taki ktory ma od spodu meszek a wiec powoduje to ze to nie jest zwykle gumolineum narzucone na auto a wiec nie rysuje wiadomo ze jak bedzie piach na karoseri to cokolwiek polozym na blache bedzie bubu
Obrazek

Było: Audi 80 B4 AVANT 1.9 TDI 90 ps '94
Audi 80 B4 Coupe 2.3 E 136 ps '93
Jest : Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110 ps '97

maccwac
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2006, 22:13
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: maccwac » 13 lis 2007, 16:57

orkabmx pisze:pokorowiec
jezeli chodzi o pokrowiec ja mam na sklepie u siebie taki ktory ma od spodu meszek a wiec powoduje to ze to nie jest zwykle gumolineum narzucone na auto a wiec nie rysuje wiadomo ze jak bedzie piach na karoseri to cokolwiek polozym na blache bedzie bubu
"...masz na sklepie..." oznaczac to moze ze jest ten pokrowiec do kupienia?

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 13 lis 2007, 19:16

Kolego orkabmx ile takowy pokrowiec kosztuje? Ostatnio sie przymierzałem do zakupu. Ale jakoś nie było czasu pojeździć po sklepach. Dość męczące jest drapanie szyb rano i zmiatanie tego śniegu, jak nie zmieciesz to później masz lód na samochodzie i jeszcze gorzej. Także takie rozwiązanie nie jest może najlepsze ale i nie najgorsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga