Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Lampy przednie - jak przyciemnić ?

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
Daniello85
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 793
Rejestracja: 06 mar 2007, 10:27
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Daniello85 » 26 gru 2007, 21:07

zeby zdjąc klosze z lamp musisz najpierw siągnąc gril a pozniej ta listwe spod leflektorwo pozniej wyciagasz cała lampe dla wygody odpinasz zatrzaszki ze szkła klosza tylko delikatnie bo moze klosz popekac. pozniej wyciągasz delikatnie ramke uwazaj przy wyciąganiou bo ona jest na takich wsuwkach a one łatweo sie łamia. a jesli chodzi o mat czy połysk to juz od ciebie zalezy ja mam pomalowane matem

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 26 gru 2007, 21:14

Daniello85, dzieki za szybką odp a czy ta ramka jest na wsuwkach przymocowana do odbłyśnika czy do szkła? bo właśnie chodzi mi o tą "ramkę" :D

Awatar użytkownika
Daniello85
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 793
Rejestracja: 06 mar 2007, 10:27
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Daniello85 » 26 gru 2007, 23:46

ramka przymocowana jest na wsuwkach do odbłysnika

Awatar użytkownika
wolly
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 733
Rejestracja: 21 wrz 2007, 21:33
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: wolly » 27 gru 2007, 14:28

fajnie wyszlo <ok>

mellow_pak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:03
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: mellow_pak » 04 sty 2008, 23:17

Moi drodzy tak sie zastanawialem deczko nad innym REZANKIEM przednich lamp i wymyslilem cos co chcialbym zebyscie sami ocenili. Zastanawiam sie czy wogole moj pomysl da sie wykonac - tzn czy jest dosc wystarczajaco miejsca w reflektorze aby to zrobic. Wpadlem na taki plan zaczerpniety z AUDI a5 Coupe, zeby zrobc cos na wzor lampek z tego auta w Audi B4 w tej ramce ktora seryjnie przyciemniacie powiercic dziury (na wzor |_ - w lewej lampie zrobic diody od lewej krawedzi + dolna krewedz a w prawej _| lampie prawa krawedz i dolna krawedz ramki patrzac na przod auta) i do tych dziur powkladac biale diody i podlaczyc je pod ta mala zarowke od postojowych. Mysle ze to bardzo oryginalny pomysl i z checia bym sie za to teraz zabral ale niestety na miesiac musze porzucic moj warsztat i rezanko z powodu wyjazdu :( ale w lutym po powrocie mysle czy sie za to nie wziasc. Chetnie przecztam wasze opinie co sadzicie na ten temat. Ramke malnalbym sobie tez tak jak niektorzy na czarno i zapodal przydymiane kierunkowskazy ale do tego zrobil bym swoj projekt z podobienstwem do audi a5 :))) Czekam na komentarze

Awatar użytkownika
PR23M3K
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 237
Rejestracja: 21 cze 2007, 12:34
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B3
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 1.8 JN
Lokalizacja: Rz-ow

Post autor: PR23M3K » 05 sty 2008, 12:46

ma ktos moze foto przyciemnionych lamp zespolonych w B4, najlepiej jakies ciemne auto

pozdrawiam

Awatar użytkownika
RAFAL
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2007, 20:32
Lokalizacja: OLSZTYN,HOOPTE

Post autor: RAFAL » 05 sty 2008, 14:53

PR23M3K pisze:ma ktos moze foto przyciemnionych lamp zespolonych w B4, najlepiej jakies ciemne auto

pozdrawiam
viewtopic.php?t=5747

aroslaw

Post autor: aroslaw » 31 sty 2008, 00:15

FranoF1 pisze:
też to słyszałem i zaryzykowałem i powiem tak ja nie widze zadnej absolutnie zadniej różnicy
... kto nie chce to też jej nie widzi :lol:

&#8230; też miałem kiedyś pryśniętą ramkę na mat i mogę śmiało stwierdzić, że jest widoczna różnica &#8230;

wg mnie to ramka nic do świecenia lampy nie ma .... :-P

no chyba, że się mylę <piwo>

Awatar użytkownika
Ezumaru
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 760
Rejestracja: 30 mar 2007, 22:39
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Ezumaru » 07 lut 2008, 23:13

PR23M3K pisze:ma ktos moze foto przyciemnionych lamp zespolonych w B4, najlepiej jakies ciemne auto
A proszę bardzo,trochę po terminie,ale...jednak

Tak to wygląda na mojej Coupetce <ok>

Awatar użytkownika
Metal
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1031
Rejestracja: 17 lip 2007, 00:03
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Metal » 08 lut 2008, 01:21

U mnie to wyglada tak http://img90.imageshack.us/my.php?image=dsc01911ow7.jpg może nie widac za dobrze ale też pokaże :mrgreen:

edd
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 351
Rejestracja: 23 gru 2007, 10:30
Lokalizacja: GDANSK

Post autor: edd » 08 lut 2008, 08:07

mellow_pak pisze:Moi drodzy tak sie zastanawialem deczko nad innym REZANKIEM przednich lamp i wymyslilem cos co chcialbym zebyscie sami ocenili. Zastanawiam sie czy wogole moj pomysl da sie wykonac - tzn czy jest dosc wystarczajaco miejsca w reflektorze aby to zrobic. Wpadlem na taki plan zaczerpniety z AUDI a5 Coupe, zeby zrobc cos na wzor lampek z tego auta w Audi B4 w tej ramce ktora seryjnie przyciemniacie powiercic dziury (na wzor |_ - w lewej lampie zrobic diody od lewej krawedzi + dolna krewedz a w prawej _| lampie prawa krawedz i dolna krawedz ramki patrzac na przod auta) i do tych dziur powkladac biale diody i podlaczyc je pod ta mala zarowke od postojowych. Mysle ze to bardzo oryginalny pomysl i z checia bym sie za to teraz zabral ale niestety na miesiac musze porzucic moj warsztat i rezanko z powodu wyjazdu :( ale w lutym po powrocie mysle czy sie za to nie wziasc. Chetnie przecztam wasze opinie co sadzicie na ten temat. Ramke malnalbym sobie tez tak jak niektorzy na czarno i zapodal przydymiane kierunkowskazy ale do tego zrobil bym swoj projekt z podobienstwem do audi a5 :))) Czekam na komentarze

wez sproboj napewno bedziesz mial orginal i mysle ze bedziesz pierwszy a w razie x jak cos nie wyjdzie to pozaklejasz otworki i prysniesz na czarno powodzenia w modach :-) :-) :-) :-)

aroslaw

Post autor: aroslaw » 08 lut 2008, 08:34

Ezumaru
Metal

a jak ze swieceniem tych przyciemnionych lamp ?? bo niektorzy mowia ze sie pogarsza... i juz sam nie wiem czy przyceimniac swoje lampy ..

Awatar użytkownika
cronix
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 57
Rejestracja: 10 lis 2007, 00:12
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
Kontakt:

Post autor: cronix » 08 lut 2008, 12:04

A jak myslicie jaki bylby efekt przyciemnienia halogenow w B4? Nie szklane klosze, tylko chodzi mi o pomalowanie wewnatrz obudowy na czarno(standartowo jest biala). Z racji tego, ze halogen jest soczewkowy nie powinno to chyba miec wplywu na wydajnosc swiecenia. I jak myslicie jak bedzie sie to koponowalo na czarnym autku z dodatkowo pomalowana ramka w reflektorze na czarno i dymionymi kierunkami? Moze ktos juz robil cos takiego i ma foto pogladowe?? ;-)

Awatar użytkownika
PR23M3K
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 237
Rejestracja: 21 cze 2007, 12:34
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B3
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 1.8 JN
Lokalizacja: Rz-ow

Post autor: PR23M3K » 08 lut 2008, 12:14

jak dla mnie to musowo trzeba przyciemnic halogeny i kierunki w zderzaku jak ktos ma, albo przyciemniac wszystko albo nic

Awatar użytkownika
Ezumaru
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 760
Rejestracja: 30 mar 2007, 22:39
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Ezumaru » 08 lut 2008, 12:37

PR23M3K pisze:jak dla mnie to musowo trzeba przyciemnic halogeny i kierunki w zderzaku jak ktos ma
Myślałem nad tym,ale halogenów jeszcze nie mam,a kierunki będę zmieniał na białe gdy kupie halogeny.Tak w ogóle da sie rozłożyć kierunki i halogeny żeby się do środka dostać i pomalować ? :-|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl