Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ 80 B4 all] poliuretan

ODPOWIEDZ
Kogutiru
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2017, 20:07
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 AGG+lpg
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Kogutiru » 21 mar 2018, 19:50

A jak ze smarem przekładniowym LOCTITE LB 8009 będzie się nadawał?

h/k
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1038
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:04
Imię: Łukasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Rumia

Post autor: h/k » 23 mar 2018, 13:07

Aleksander_PL pisze:Ale największe żniwo zbierają tuleje wahaczy i wózka. Te pierwsze podczas przebiegu 28 tysięcy zmieniałem 3 razy. TRZY razy zmieniałem tuleje na wahaczach FEBI
To może lepiej było kupić już za 2 razem Lemfordera ew. TRW? Z osobistych doświadczeń Febiego już nie tknę, już nawet wolę na szrot pojechać i sobie coś wykręcić.

[ Dodano: 2018-03-23, 13:07 ]
SOKOLEOKO pisze: Po wielu próbach i porażkach a trwało to dosyć długo w usuwaniu jednej przypadłości po drugiej(sprzegło,skrzynia biegów, tuleje wahaczy itp itd) moge powiedzieć jedno. Większość tych aut dawno powinna skończyć na szrocie ze względu na swoje nie ziemskie przebiegi ( nie sugerujcie się licznikami)
(...)
Te zawiasy nie cierpią tandety oraz tanich zmienników , jeśli coś to z zamienników TRW albo Lemforder, oraz koło pasowe Corteco ( piszczący pasek i inne) to tyle z mojego doświadczenia,każde oszczędzanie zakończy się porażką wcześniej lub później , wiem że najlepiej było by tanio i dobrze ale w przypadku b4 to do końca się nie sprawdza.
Nic nie trzeba wywalać na złom, tylko skończyć z kleceniem dziadostwa (z całym szacunkiem do ludzi w podeszłym wieku). Zamiennik zamiennikowi nierówny. Zapomnijmy, że kupując tulejki krzaki po 10 zamiast dołożyć do 30 zł lepszej firmy, będziemy tanio i dobrze jeździć.
Można kupować tanie części, ale trzeba wiedzieć dokładnie które w aucie takie można zamontować i jakiej firmy.
Był - wierny Golf III 1.8 AAM 1991 "Łaciatek"
Jest - równie wierna 80 B4 2.0 ABK 1993 "kombi-limuzyna"

Szanuj swoją Osiemdziesiątkę - ich już nie przybędzie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wahacze, zwrotnice”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga